Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 27 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

14. 1. - vydaní Fred, Bianca, Šlapetka a Barunka

11. 1. - vydaná Julinka

10. 1. - nová Šuminka

8. 1. - z nových domovů napsali Skřítek, Smíšek a Moureček

7. 1. - nový kocourek v externích

4. 1. - vydaná Bambitka

2. 1. - nová Bína

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

 

Každoročně se účastníme umisťovacích výstav a zde je přehled, kde nás můžete v nejbližší době vidět. Pokud by se Vám v naší nabídce líbila některá z kočiček nebo určitý dárek, určitě nám dejte vědět, abychom na akci Vámi vybraný dárek nebo kočičku přivezli a měli jste tak jednodušší vyzvednutí :-)


ČASOVĚ OMEZENÉ AKCE 2018


Kočičí blešák + workshop

Blechy? Ani nápad! Toto je akce, kde můžete pořídit spoustu užitečného nejen pro sebe a kousání očekávat nemusíte ;)
„Kočičí blešák“ je pořádán na podporu organizace Kočky České Budějovice, z. s. Veškerý výtěžek z akce půjde pro opuštěné kočky, takže Vám nezbývá, než si tento den udělat volno a zajít se podívat, nakoupit a poňuchat kočičáky :-)
Na místě naleznete několik „prodejců“ u kterých si můžete vybrat z nejrůznějších věcí – knihy, oblečení, kuchyňské potřeby atd. atd. Na konci obchůzky si sami ohodnotíte, na jakou částku si věci ceníte a přispějete do kasičky. V další místnosti najdete některé naše kočičáky na mazlení a především se budou snažit vetřít do Vaší přízně takovým způsobem, abyste si je rovnou odnesli domů :-)
Neváhejte a pište si do diářů datum 18. 2. 2018 v čase 11:00 – 17:00. Sejdeme se v centru Cassiopeia - Jizerská 281/4, 370 11 České Budějovice

Prosím zájemce, kteří by chtěli na místě prodávat, ať mě kontaktují přes Facebook do zpráv. Bude Vám poskytnut stoleček. Případně je možné použít židle a koberec na zemi (na místě se bude chodit bez bot), ale můžete donést i vlastní věšák, cokoliv! Počet míst je omezen a budeme rádi, když se například dáte s kamarádkou na jeden stůl a můžeme tak nabízet co nejvíce věcí. Nabídnout můžete naprosto vše, co by mohlo zaujmout další zájemce :)

V rámci blešáku poběží také správný kočičí workshop naší kouzelnicí Lenkou Smržovou :) Na místě si můžete vyrobit z čistě přírodních surovin kouzelné mazání na hojení nejen kočičích škrábanců ♥
Cena workshopu je 100 Kč (půlka jde na úhradu surovin a půlka jde pro naše kočičáky).


CELOROČNÍ AKTIVITY


Kočičí cedulky

Chtěli byste také přivítat návštěvy vtipnou cedulkou na dveřích? Máte možnost :-D! Díky šikovné pražandě Barče si můžete objednat cedulku s nápisem dle Vašeho přání (nejčastěji „TADY BYDLÍM JÁ A LIDÉ, CO MI PATŘÍ“).
Co je k tomu potřeba? Jen dvě věci - zaslat co nejlepší fotku Vašeho miláčka na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvit se na způsobu zaslání :-). Pak na náš účet poslat 50 kč a do zprávy pro příjemce napište svoje celé jméno kvůli snadnému dohledání. Výtěžek z cedulek následně poputuje naší organizaci.

 

cedule

Máte rádi šperky?

Pokud již nyní sháníte dárky na Vánoce, máte možnost!
Koupí některého z nabízených šperku přispějete na naše kočičky.
Sada náhrdelníku a náušnic = 350 Kč (nám z částky půjde 140 Kč) a samotný náhrdelník = 250 Kč (nám půjde 100 Kč).
Osobní předání je možné v Plzni nebo poštou - při platbě předem + 49 Kč, na dobírku + 89 Kč.
odkaz na fotogalerii.
V případě zájmu pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Šikovné ručičky pro kočičí tlapičky
Pokud Vás zajímá, co všechno jsou schopni vyrobit a vymyslet šikovní lidé mezi námi, mrkněte se na tento odkaz ZDE. Krásné věci pocházejí od našich dobrovolníků a opravdu je na co koukat.

Go to Top