Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 29 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

10. 7. - vydaná Kamča

6. 7. - nová Čečetka, Norbík, Nora, Nosík a Nikola, vydaná Slepuška

2. 7. - vydaná Ida

29. 6. - nové Ida a Ifa

28. 6. - nový kocourek v externích

22. 6. - vydaná Julina

20. 6. - noví Vojtěška, Mařinka, Barvínej, Kociánek, Jetýlek a Šťovítek

19. 6. - vydaní Stračena a Tulík, nové kočičky v externích

31. 5. - vydaná Helča

27. 5. - vydaná Gábinka

26. 5. - noví Číčánek, Syčka, Julina, Slepuška, Želvuška, Kamča a Fiolka

14. 5. - noví Stračena, Helča, Bobík, nový kocourek v externích

12. 5. - vydaný Drobek

4. 5. - nový Větvík

3. 5. - nový Ondra, Magdalenka, Bohdanka a Kryšpín

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

brit banner 1

kamca

7. 7. 2020 našla Kamča nový domov v domku v Č.Budějovicích.

Kamča, evidenční číslo 86/20; kastrovaná
Kamča je další z koček, které žily v bytě plném nekastrovaných kocourů a koček a tak i ona neustále rodila a následně o koťata přicházela. Kamča se do porodu jevila jako pohodová kočina, nechala se v klidu pohladit. 23. 5. 2020 porodila Kamča 4 zdravá koťata a její chování se naprosto změnilo. Kamča je vzorná maminka, ale začala nesnášet lidi, při jakékoliv manipulaci, nebo přiblížení se člověka, prská a útočí. Pro Kamču hledáme nový domov nejlépe někde na statku, nebo zahradě, kde by o ni bylo postaráno, co se týče stravy, ale nemusela  by přicházet do bližšího styku s lidmi.
14. 5. 2020 jsme do depozita přijali první nášup koček od sociálně slabé rodiny z Kaplicka. Kamču jsme přivezli ve vysokém stupni březosti a 23. 5. 2020 porodila.

slepuska

1. 7. 2020 si Slepuška sbalila kufřík o odfrčela si bydlet s bezva lidmi, kteří již jednu nevidomou kočičku mají, do Plzně.

Slepuška, evidenční číslo 84/20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: duben 2020
Slepuška je navzdory svému hendikepu naprosto úžasné a aktivní koťátko. Po příjezdu do depozita se ihned neomylně vrhla do misky s masem a pak se šla vzorně vyčůrat na kočkolit. Jedno její oko je již nevratně ztracené a u druhého doufáme ve zlepšení díky pravidelnému užívání ATB. Slepušce vůbec nevadí, že nic nevidí, orientuje se naprosto bez problémů, dokonce se dokáže bleskurychle dostat skrz mříže klece, kde je s mamkou umístěna. Jakmile Slepuška zesílí a přibere, absolvuje operaci vyjmutí oka.
14. 5. 2020 jsme do depozita přijali první nášup koček od sociálně slabé rodiny z Kaplicka. Slepuška měla obě oči zalepené a byla plná blech.

ida

29. 6. 2020 našla Ida nové bydlení v Bechyni.

Ida, evidenční číslo 94/20; kastrovaná
Narozena: 2018
Ida je velmi hodná a trpělivá kočka. Opravdový miláček. Všechny procedury s likvidací cizopasníků, jak v kožíšku, ouškách nebo trávicím ústrojí snášela a nechala si líbit. Teď si užívá pohodlí pohovky a postele a taky mazlení a hlazení depostrejdy. Můžeme doporučit jako vdděčnou společnici do bytových podmínek :-)
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)
9. 5. 2020 jsme přijali Idu z Kaplice.

julina

20. 6. 2020 si Julinka sbalila kufřík a vydala se s bezva rodinkou až do Kuřimi u Brna.

Julina, evidenční číslo 83/20; kastrovaná, K ADOPCI PO ODCHOVÁNÍ KOŤAT
Narozena: cca 2018
Julina je drobná mladá kočička, která za svůj krátký život již nesčetněkrát rodila a její koťata se nikdy dospělosti nedožila. Julina žila v bytě s dalšími desítkami nekastrovaných kocourů a koček a jejich život byl každodenním bojem o přežití. Kočička se vzorně stará o své nemocné koťátko a přijala i své, o týden později nalezené druhé kotě. Je to mazlivá, obětavá mamka a nyní si užívá klidu a plného bříška v našem depozitu. Je čistotná a spíše klidnější povahy. Další informace budeme postupně doplňovat.
14. 5. 2020 jsme do depozita přijali první nášup koček od sociálně slabé rodiny z Kaplicka. Julinu jsme přijali s jejím asi třítýdenním kotětem, přičemž její druhé kotě bylo v té době nezvěstné. Julina byla plná parazitů a velmi hubená.

tulik1

16. 6. 2020 se Tulík odstěhoval až na Moravu do města Příbor, do domku, kde bude hýčkaným kocourkem svého nového pána :-)

Tulík, evidenční číslo 23/20; kastrovaný
Narozen: 2017
Tulík je bráška Tulíse, který je již v novém domově. Oba kluci jsou opravdu ze stejného těsta, protože i Tulík je také velmi velmi milý a ještě víc mazlivý obřík :-) Tulík má z pobytu venku nejeden šrám, byl to velký kocouří bojovník....a jednou se dokonce utkal s liškou, kdy to pro něj nevypadalo dobře... Ale od teď už bude jen dobře <3 Vyhovuje mu být jedináček a být svým lidem na blízku. Je vhodný do bytu (se zabezpečenými okny!), ale více by se mu líbilo v domečku s možností chodit ven :-) Je čistotný, má rád granulky a masové kapsičky.
13. 4. 2020 jsme si ze zakočkované farmy na Prachaticku odvezli snad již poslední "kousek" a to tedy pořádný - něžného obříka Tulíka. Kocourek je samý šrám, bříško plné červíků, ale pomalu se dává dokupy..

stracena

12. 6. 2020 odjela Stračenka  do bytu v Českých Budějovicích k milé starší paní.

Stračena, (původní jméno)
evidenční číslo 78/20; kastrovaná
Narozena: cca 2017
Stračenka je milá a mazlivá kočičí dáma. Jako jedna z mnoha vesnických koček, které vlastně nikomu nepatří si prožila klasický vesnický život, kdy porodila několik vrhů koťat, než ji velmi hodná nálezkyně nechala vykastrovat. Stračenka je čistotná, s chutí baští konzervy i granulky a život uvnitř v bytě jí nadmíru vyhovuje. Stračenka je zvyklá na přítomnost psů, dětí a dalších koček. Společnost dalších koček Stračence úplně nevyhovuje, proto pro ni hledáme nový domov jako jedináčkovi. Povahově je velice klidná a moc ráda se povaluje, ale večer si ráda pohraje třeba s hračkou plněnou sušenou šantou :-)
26. 4. 2020 jsme do depozita přijali pětici opuštěných kočičáků z malé vesničky na Táborsku. Stračenka byla plná vnějších parazitů a díky alergii na bleší kousnutí přišla o část srsti. Nyní je již všech parazitů zbavena a srst se začíná vracet do normálu.

helca

25. 5. 2020 našla Helča nový domov v domečku v Českých Budějovicích.

Helča, evidenční číslo 79/20; kastrovaná
Narozena: cca 2018
Helča je mladá, krásná a milá kočinka. Její osud je úplně stejný jako u její kolegyně Stračenky. Helča je ale s ostatními kočkami kontaktní a jejich přítomnost jí vyhovuje. Je čistotná, v jídle nevybíravá a život v bytě jí nedělá žádné problémy. Helča je pohodová a klidná mazlinka, zvyklá na další kočky, psy a děti.
26. 4. 2020 jsme do depozita přijali pětici opuštěných kočičáků z malé vesničky na Táborsku. Helča byla plná parazitů a březí.

gabinka

23. 5. 2020 se Gábinka odstěhovala do vytouženého domova - do domečku v Kyšicích, kde nyní bydlí s milou rodinou a je kočičím jedináčkem :-)

Gábinka, evidenční číslo 18/20; kastrovaná, očkovaná
Narozena: cca 2014
Gábinka byla tulačka a k nám původně šla jen na kastraci. Když se měla vracet do chatové oblasti, kde žila, dozvěděli jsme se, že tam vlastně nemá žádné zázemí a nikdo neví, kde vůbec spí. Tak se rozhodlo, vzhledem k milé, klidné a přítulné povaze kočičky, že jí tedy vracet nebudeme a místo toho jí najdeme opravdový domov. Holčička si léčí neduhy, které si pořídila, když žila roky venku. Je čistotná a v jídle si rozhodně nevybírá. Bude vhodná do bytu, ale i do domku se zahradou (v bezpečné lokalitě!), ideálně jako jedináček - společnost koček nevyhledává a když k ní přijde některá moc blízko, tak jí zfackuje...
15. 3. 2020 jsme přijali kočičku Gábinku původně jen na kastraci z chatové oblasti u obce Kosov, nakonec zůstala v naší péči.

drobek

10. 5. 2020 padlo doma (v depozitu) definitivní rozhodnutí, že se Drobek už nebude muset stěhovat :-) Padl si do noty nejen s lidmi, ale hlavně s domácím kocourkem - naším bývalým svěřencem Samvědem (Samíkem) :-)

Drobek, evidenční číslo 20/20; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září/říjen 2019
Drobek je zatím velmi plachý kocourek.  Je vidět, že na farmě žil se zvířaty a může jim věřit, proto si velice rychle zvykl na ostatní kočky a psy. Ale před novými lidmi se stále schovává.Mezi  kočkami je velmi hravý, proto bude pro něj lepší rodina s kočičím kamarádem. Je čistotný a moc mu chutná, je to velký jedlík. Ještě bude potřebovat čas, aby si zvykl na lidský kontakt.
1. 3. 2020  jsme přijali kocourka z kravína na českokrumlovsku, kde se už několik let staráme o tamní kočičí kolonii. Kocourek byl v dobrém zdravotním stavu, tak byl jen odčerven a odblešen.

panististkova

24. 4. 2020 odfrčela paní Štístková do bytu v Českých Budějovicích.

Paní Štístková, evidenční číslo 16/20; kastrovaná
Narozena: 2018
Paní Štístková je pravá kočičí dáma, zatím se projevuje jako velmi klidné stvoření a i když má možnost pohybu po celém domě, setrvává jen v okolí škrabadla a jídla. Kočička je velmi mazlivá a kontaktní, čistotná a moc ráda baští. Nový domov pro paní Štístkovou hledáme pouze v bytě. Paní Štístková je zvyklá na přítomnost další kočky, hodných dětí a psů.
9. 3. 2020 jsme do depozita přijali kočičku nalezenou na novohradsku. Kočička  byla nalezena v kaluži krve po srážce s autem a díky skvělým nálezcům, kteří neváhali pomoci, dostala šanci na život.

zrzik

24. 4. 2020 odjel Zrzík s fajn rodinkou do Tábora, bude bydlet v bytě.

Zrzík, evidenční číslo 21/20; kastrovaný
Narozen: cca 2010
Zrzík je nádherný mohutný kocour v těch nejlepších letech. Je megamazel, který začíná vrnět, jakmile uvidí svého člověka. Kocourek je čistotný a dosti klidný a rozvážný, baští pouze granulky a zdá se býti naprosto zdráv. Společnost ostatních koček nevyhledává, naopak je velmi spokojený jako jedináček. Svůj předchozí život strávil v domečku, kde měl možnost vycházet na zahrádku, nicméně, většinou se raději držel uvnitř a polehával v teple. Zrzík je už starší kocourek, život jen v bytě mu nedělá sebemenší problémy, proto hledáme nový domov v bytě a Zrzík by byl nejraději jediným kočičákem v domácnosti. Kocourek je zvyklý na přítomnost hodných dětí, psů a dalších koček.
20. 3. 2020 jsme do depozita přijali dvojici kocourů po zemřelé majitelce, příbuzným nebyl další osud kocourů lhostejný a intenzivně hledali možnosti, jak jim najít nový domov, neboť sami mají již několik vlastních koček, a tak se oba kluci dostali k nám do depozita.

certik

24. 4. 2020 odjel Čertík bydlet do domečku v obci Plav.

Čertík, evidenční číslo 22/20; kastrovaný
Narozen: 2017
Čertík je na rozdíl od svého parťáka Zrzíka, se kterým přišli společně do depozita, stále velmi bojácný a vystrašený, ale není agresivní. V předchozím domově měl možnost vycházet ven na zahradu i být doma ve společnosti své paničky, se kterou byl  kamarád a spával s ní v posteli. Čertíkovi bude ještě asi pár týdnů trvat, než se dostane ze svého smutku a stresu, nejdříve přišel o paničku a pak se ještě musel přestěhovat, těch změn je pro něj v krátké době mnoho. Čertík je  velmi čistotný, baští granulky, kapsičky i syrové maso. Nový domov pro Čertíka budeme hledat nejlépe v domku, kde bude mít bezpečný přístup ven, ale bude potřeba s kocourkem dlouhodobě pracovat, mít trpělivost a dát mu dost času na aklimatizaci. Nyní po třech týdnech v depozitu už není zalezlý a nesnaží se za každou cenu zmizet ze světa, opatrně začíná sledovat okolní dění a nechává se lehce pohladit.
20. 3. 2020 jsme do depozita přijali dvojici kocourů po zemřelé majitelce, příbuzným nebyl další osud kocourů lhostejný a intenzivně hledali možnosti, jak jim najít nový domov, neboť sami mají již několik vlastních koček, a tak se oba kluci dostali k nám do depozita.

stella

25. 4. 2020 našla Stellinka nový domov v Praze.

Stella, evidenční číslo 9/20; kastrovaná
Narozena: 2018
Stellinka je moc hodná kočíča. Hned zpočátku si v depozitu obsadila nejvyšší patro na škrabadlech a pelíšcích a tam si hoví, odpočívá a přijímá návštěvy na mazlení a hlazení. Srst měla trochu zacuchanou, největší dredy jsme ji odstranili, česaní se jí moc nelíbí, to radši zdrhne, ale tak snad časem si dá říct a bude z ní ještě větší krasavice.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)
26. 2. 2020 jsme přijali Stellu z Bukové.

sametka

20. 4. 2020 se Sametka odstěhovala k laskavým lidem do bytu v Č. Budějovicích, kteří už od nás mají kocourka Pippina :-)

Sametka, evidenční číslo číslo 10/20; kastrovaná, očkovaná, FIV/FeLV negativní
Narozena: cca 2018
Sametka je zatím v karanténě a tak se naplno neprojevuje její povaha. Je to však mazlivá, zezačátku zdrženlivá a bázlivá kočička. Vše je pro ní zatím nové, musí si pomalu zvyknout na život v domácnosti. Je čistotná, bude tedy vhodná do bytu, a určitě by se snesla i s jinou kočičkou/kocourkem, protože doposud žila ve veliké kočičí kolonii.
22. 2. 2020 jsme si přivezli Sametku jakožto další kočičku ze zakočkované farmy na Prachaticku. Kočička byla začervená, s ouškama plnýma svrabu.

simon

18. 4. 2020 se Simon odstěhoval do Cvrčovic u Brna.

Simon, evidenční číslo 15/20; kastrovaný
Narozen: cca 2018
Simon nebo Krasavec zelenooký je ukecaný kocour milující mazlení a hlazení a taky plnou misku. Co on toho napovídá než mu depostrejda nasype do misky granule nebo otevře konzervu s lahodným obsahem. Zřídil si pozorovatelnu na lednici, takže z výšky má přehled, co se kde šustne a hned to běží zkoumat. Společnost ostatních koček mu nevadí, ale nevyhledává ji.
10. 2. 2020 jsme přijali Simona z Bukové.

kozlikbobes

15. 4. 2020 se Bobeš odstěhoval k rodince do domku na okraji Českých Budějovic.

Kozlík Bobeš, evidenční číslo 12/20; kastrovaný
Narozen: cca 2018
Při prvním seznámení s Bobešem měla depozitářka pocit, že ten pohled a tu milou povahu důvěrně zná...od kočičky Kozičky! A pak se dozvěděla, že je to její bráška! 🙂 Bobíšek si stejně jako ona užívá přítomnost člověka a je velmi mazlivý a hravý, jako malé kotě. Je zvyklý na velkou společnost kočiček. Bohužel zatím bojujeme s čistotností - nejspíš než v jeho těle odezní testesteron...a máme podezření na zánět močových cest, takže je vše v řešení a ukáže se časem.
21. 2. 2020 jsme přijali Bobeše spolu s dalšími kočičáky ze zakočkované farmy na Prachaticku. Měl rýmu, svrab v ouškách, červíky a byl nekastrovaný.

pipiny1

pipiny2

pipiny3

pipiny4

pipiny5

pipiny6

pipiny7

pipiny8

EVIDENČNÍ ČÍSLA 24/20 - 72/20

10. 4. jsme odvezli z velkochovu celkem 34 slepic a 6 holčiček ještě ten den odjelo do Benešova nad Černou.

10. 4. jsme odvezli z velkochovu celkem 34 slepic a 6 holčiček ještě ten den odjelo do Červeného Hrádku u Dačic.

10. 4. jsme odvezli z velkochovu celkem 34 slepic a 6 holčiček ještě ten den odjelo do Holubova.

10. 4. jsme odvezli z velkochovu celkem 34 slepic. 6 z nich ještě ten den změnilo bydliště na České Budějovice.

10. 4. jsme odvezli z velkochovu celkem 34 slepic. 5 jich rovnou odjelo do Jivna za spoustou dalších zvířátek.

10. 4. jsme odvezli z velkochovu celkem 34 slepic. 5 slepiček ještě ten den navýšilo hejno ve Vlkovicích.

18. 4. jsme odvezli z velkochovu dalších 15 slepic a 10 vyplašených holčiček obratem odjelo k Českému Krumlovu.

10. 4. jsme odvezli z velkochovu dalších 15 zbídačených slepiček. 5 z nich rovnou odjelo k mladým lidem do Kvítkovic.

sara

11. 4. 2020 Sárka konečně získala domov, snad už napořád... Bydlí nyní se svou novou paničkou v krásném bytě v centru Českého Krumlova.

Sára, (v naší evidenci jako SILVINA STŘÍBRNÁ)
evidenční číslo 40/16, kastrovaná, očkovaná
Narozena: 2015
Sára si prošla těžkým obdobím, kdy přišla o svou majitelku a ze stresu si přivodila závažný zánět močových cest. Další problém přišel ve chvíli, kdy jsme ji přesunuli do depozita a z důvodu dalšího stresu nám přestala jíst. Za tu dobu, co ji máme v péči, se co se týče jídla zlepšila, pořád ale upřednostňuje spíše pamlsky před normálními granulemi. Potřebovala by klidnou domácnost u někoho, kdo je ideálně celý den doma, třeba nějaký laskavý starší pár :-) Je však potřeba, aby byli zájemci zkušenými kočkaři, protože Sárinka ve stresu reaguje agresivně (například při snaze umístit ji do přepravky). S tím je potřeba počítat a mít s ní trpělivost a pochopení pro situaci. Jinak je to velmi milá, mazlivá, společenská kočka, která si i velmi ráda hraje. Není vhodná k dětem a ani jiným zvířátkům..
19. 3. 2016 jsme převzali celkem 6 kočiček (4 holky a 2 kluky) od staršího pána z Mladé Vožice, který se o ně, vzhledem ke špatné sociální situaci, již nezvládal dále starat. Pán bohužel neměl finanční prostředky na veterinární péči a tak byly všechny kočičky zablešené, zasvrabené a hlavně nekastrované :-(
27. 5. 2016 Silvinka odjela do nového domova v Českých Budějovicích, kde svou hravostí rozveselí starší paní, které její bývalá kočička už odešla za duhový most. Bude z ní opečovávaný jedináček s vlastním královstvím.
20. 8. 2019 se nám vrátila z adopce po úmrtí její majitelky.

breta

28.2.2020 se Břéťa odstěhoval do bytu v Českých Budějovicích, kde má za kámošku stejně starou kočičku.

Břéťa, evidenční číslo 58/19; kastrovaný, očkovaný
Narozen: červenec 2019
Břéťa se nám po dvou měsících vrátil z adopce, důvod: prý je moc hravý a akční  :-( Břéťa je neúnavný, hravý a neuvěřitelně mazlivý tvoreček. Rád baští konzervy i granulky a je 100% čistotný. V depozitu si opět okamžitě zvykl na přítomnost dalších koček, psů a dětí. Břéťa se narodil v bytě a nikdy nebyl venku, proto pro něj hledáme nový domov pouze v bytě a se společností další kočičky, aby se mohl dostatečně vyřádit.
6. 9. 2019 jsme přijali kočičí sourozence, kteří se narodili u staré paní, která se o kočičky, vzhledem ke svému zdravotnímu stavu, již nemůže dále starat. Maminka koťátek bude vykastrována.

muf

5. 4. 2020 odjel Muf do nového domova v Dřítni.

Muf, evidenční číslo 7/20; kastrovaný
Narozena: červen 2019
Mufíka jsme přijali z kolonie koček v kravíně. Charakteristicky páchnul, kožíšek má ještě trochu špinavý do teď. Charakteristické byly i neduhy, které si s sebou přinesl. Průjem, červy a rýmu. Nicméně, v depozitu se rychle zotavil a teď je z něj krásný kocour vděčný za každé pohlazení a něžnost. Nejvíc se mu zalíbilo lenošení v peřinách, takže komu chybí společník na povalování, Muf je výborná volba.
8. 1. 2020 jsme přijali Mufa z Nemějic.

viky

5. 4. 2020 odjel Viky do nového domova v Líšnici.

Viky, evidenční číslo 38/19; kastrovaný
Narozen: 2017
Viky (původní jméno) je krásný mohutný kocour s kulatou hlavou. Zpočátku byl bojácný, celé dny trávil v přepravce, vylézal jen v noci, když potřeboval použít toaletu a ukojit hlad a žízeň. Na povídání a hlazení nereagoval, ale při dotyku bylo cítit, že je napnutý jak struna. Ale po měsících v depozitu se hodně zlepšil. Sice to ještě není ono, ale je vidět, že začíná depostrejdovi věřit. Takže ještě trochu trpělivosti a bude z něj mazlík.
15. 4. 2019 jsme přijali 6 kočiček od jedné paní, která se dostala do bytové nouze a nemohla si je všechny vzít s sebou do nového bydlení (celkem jich měla 11 a psa...). Kočičky byly v dobrém výživovém stavu, ale v uších měli katastrofální svrab :-( Všichni byli nekastrovaní, kočičky březí..

jurasek

4. 4. 2020 odjel Jurášek do nového domova v Chlumečku u Křemže.

Jurášek, evidenční číslo 39/19; kastrovaný
Narozen: 2017
Jurášek (původní jméno) je mourek se svalnatou postavou a uhrančivýma očima. Zpočátku byl velmi plachý a bylo ho těžké i jen zahlédnout. Ale postupně si zvyknul, zjistil, že jak to v depozitu chodí, začal se pomalu osmělovat a v současnosti se nechá pohladit a podrbat. Dokonce se nechá vzít na chvilku i do náruče a je vidět, že si to užívá :-)
15. 4. 2019 jsme přijali 6 kočiček od jedné paní, která se dostala do bytové nouze a nemohla si je všechny vzít s sebou do nového bydlení (celkem jich měla 11 a psa...). Kočičky byly v dobrém výživovém stavu, ale v uších měli katastrofální svrab :-( Všichni byli nekastrovaní, kočičky březí..

mufinka

26. 3. 2020 odjela Mufinka do nového domova v Malšicích.

Mufinka (původní jméno)
evidenční číslo 117/19; kastrovaná
Narozena: 2010
Mufinka se dostala do depozita poté, co se její milované paničce stal úraz a už se o ni nezvládala starat. V depozitu byla pár dní zalezlá a nechtěla vůbec s nikým komunikovat. Pak se začala osmělovat a teď už si chodí pro pomazlení. Ostatní kočičí spoluobyvatele snáší, ikdyž si občas ještě zavrčí. Hlavně na zvědavou omladinu.
Pro Mufinku hledáme klidný domov, kde by byla sama a měla člověka jen a jen pro sebe.
22. 12. 2019 jsme přijali Mufinku z Břilic.

rita

20. 3. 2020 byla Rita oficiálně adoptována :-) Jelikož je stále velmi plachá a v domově u svého "depostrejdy" se zabydlela natolik, že se rozhodl už ji dál nestresovat a ponechat  ji v prostředí, na které je už zvyklá.

Rita, evidenční číslo 121/19; kastrovaná
Narozena:  srpen 2019
Rituška je nejméně přátelská kočička ze všech koťat, která jsme postupně přijímali ze Záblatí. Snaží se pouštět hrůzu a syčí, ale když ji vezme depoteta do náruče, tak se radostně rozvrní a moc si mazlení užívá. Rita bude potřebovat hodně času, aby si zvykla na nový domov, v depozitu se snaží být úplně nenápadná a hraje si na černý stín :-) . Již si zvykla na přítomnost psů, dětí a dalších koček, s ničím nemá problém. Je čistotná a v jídle nenáročná. Nový domov hledá buď v bytě a nebo v domku s bezpečným přístupem ven.
21. 12. 2019 jsme do depozita na Srubci přijali poslední dvě koťata ze Záblatí, jejich maminky jsou plaché, zůstanou tedy v lokalitě a jsou postupně kastrovány.

tulis

13. 3. 2020 se Tulísek odstěhoval do úžasné zvířátkomilné rodiny do bytu v Č. Budějovicích.

Tulís, evidenční číslo 11/20; kastrovaný, očkovaný, FIV/FeLV negativní
Narozen: 2017
Tulís je velmi mazlivý a hravý kocour...kus kocoura! Miluje kozlík a hračky všeho druhu :-) Je velmi přítulný, touží po společnosti člověka, určitě by se mu líbilo i chodit ven. Je klidný, nic neničí, ostatní kočičky nevyhledává, ale nevadí mu.
21. 2. 2020 jsme přijali Tulíse jakožto dalšího ze zakočkované farmy na Prachaticku. Měl ušní svrab a červíky, byl nekastrovaný.

olinka

10. 3. 2020 se Olinka odstěhovala do bytu v Č. Krumlově k milé slečně a její mladé kočičce :-)

Olinka, evidenční číslo 88/19; kastrovaná,očkovaná, FIV, FeLV negativní, potravinová alergie
Narozena: říjen/listopad 2018
Olinka je moc milá a mazlivá kočička, ale potřebuje pomalý klidný přístup, protože je pro ní vše stále tak nějak nové a děsivé (třeba hrnec na sporáku je stále velký bubák... ;-)). Zotavila se po dvou operacích (vynětí zbytků očička a kastrace v březosti), ale přišla další rána - začala trpět úmorným svěděním celého těla :-( Po různých vyšetření a testování všech možných druhů krmiv jsme skončili u granulek a konzerv výhradně s kachním, jehněčím nebo králičím masem, bez obilovin, sóji, konzervantů, barviv a kukuřice - a svědění je pryč :-) Vyhovují jí např. granule Trainer Sensitive, Ontario Sensitive Derma a MAC´s Monoprotein králík; z konzerv MAC´s nebo Feringa s králičím, kachním nebo jehněčím masem.
Je vhodná pouze do bytu (se zajištěnými okny/balkonem) a určitě k dalšímu kočičákovi - ráda si hraje a dovádí s depozitními kamarády, nesnese být sama!
8. 4. 2019 jsme přijali Olinku, nalezenou v okolí Dubičného, kde ji lidé pár dní krmili, než se nechala chytit. Měla vážně poraněné očičko, které bylo nutné neodkladně ošetřit. I přes svůj nízký věk už byla Olinka březí..

ursula

7. 3. 2020 se Uršulka odstrěhovala se sympatickým mladým párem do domečku u Rokycan :-)

Uršula, evidenční číslo 35/19; očkovaná, kastrovaná, FIV, FeLV negativní
Narozena: 25. 4. 2019
Na rozdíl od svých sestřiček má jen pár bílých chloupků pod krkem, je tedy téměř celá černá. Je to velká lumpice - velmi hravá, temperamentní a zvědavá, nic není dostatečně dobře schované před jejíma nenechavýma packama, je jí prostě plný byt :-) Může jít do adopce buď do bytových podmínek se zajištěnými okny/balkonem sítí (nutnost - na sítě i tak šplhá!), ale lépe do domku se zahradou v bezpečné lokalitě, ideálně s Etelkou, na nové kočičky si totiž hůř zvyká, je dominantní.
9. 7. 2019 jsme přijali do péče čtveřici černých koťátek ze Slavonic, která se narodila toulavé kočičce, jíž se ujala jedna hodná paní.

spacek

28. 2. 2020 se Špaček odstěhoval k mladé zvířátkomilné rodině do bytu v Č. Budějovicích.

Špaček, evidenční číslo 2/20; očkovaný, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca říjen 2019
Špaček je velmi sympatický a uvrněný kočičí kluk :-) Je moc mazlivý a přítulný. Rád si hraje se všemi možnými hračkami a se svou setřičkou. Má trochu deformovaný ocásek - buď následkem úrazu, nebo se už takhle prostě narodil - místo ocásku tak má jen takový roztomilý pahýlek :-) Bude vhodný do bytu k další kočičce nebo kocourkovi, je čistotný, v jídle nevybíravý.
3. 1. 2020 jsme přijali dvojici koťat ze zahrádek v Prachaticích. Koťata si přivezla silnou rýmu (pravděpodobně herpesvirózu), neskutečný svrab v ouškách a plná bříška škrkavek.

mnaudama

27. 2. 2020 odjela Mňaudáma do nového domova v Milevsku.

Mňaudáma, evidenční číslo 8/20; kastrovaná
Narozena: 2018
Mňaudámu někdo prostě zapomněl v domě a odstěhoval se. Od prvního okamžiku v depozitu je tato kráska hodná, milá, přítulná, trpělivá. Nic nedbá na syčení a vrčení služebně starších depozitních svěřenců a jako ocásek následuje depostrejdu všude po domě. Je štastná, když se mu může uložit v náručí a užívat si hlazení a mazlení.
20. 2. 2020 jsme přijali Mňaudámu z Bukové.

bob

bobek

15. 2. 2020 odjeli Bob a Bobek do nového bydliště až v Praze.

Bob, evidenční číslo: 113/19; KASTRACE V BUDOUCNU JE PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: říjen 2019
Bob je miloučký kocourek. Při pohlazení hned vrní, sám si vleze člověku na klín.. Velmi rád baští kvalitní konzervy, granulky zatím ne. Záchůdek používá vzorně od první chvíle. Do nového domova by nejraději odjel se svým bráškou Bobkem, sledovat jejich honičky je skvělá zábava. Je zvyklý na rozumné děti.
25. 12. jsme přijali Boba s bráškou Bobkem z kravína. Byli špinaví, měli blechy, ušní svrab a velkou rýmu.


Bobek, evidenční číslo: 114/19; KASTRACE V BUDOUCNU JE PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: říjen 2019
Bobek je miloučký kocourek. Otírá se lidem o nohy, při pohlazení hned vrní, nejraději by pořád ležel člověku na klíně. Velmi rád baští kvalitní konzervy, granulky zatím ne. Záchůdek používá vzorně od první chvíle. Do nového domova by nejraději odjel se svým bráškou Bobem, sledovat jejich honičky je skvělá zábava. Je zvyklý na rozumné děti..
25. 12. jsme přijali Bobka s bráškou Bobem z kravína. Byl špinavý, měl blechy, ušní svrab, velkou rýmu a u zadku nalepené bobky.

serda

24. 2. 2020 se Šerda odstěhoval k milé paní do domku v Nemanicích, kde už na něj čekala kočičí kamarádka.

Šerda, evideční číslo 3/20; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca září-říjen 2019
Šerda je bráška Pajpínky a Chucka, našich bývalých svěřenců, kteří jsou již dávno v nových domovech - Šerdu se bohužel téměř dva měsíce nedařilo chytit, proto ho máme v péči až nyní. Byl velmi plachý a člověku nevěřil ani na dálku. Je tedy v procesu “vymazlování” a jak můžete vidět - jsme na dobré cestě! ☺️ Prozatím ho ještě nedoporučujeme k adopci, a když, tak ke zkušeným chovatelům, kteří již podobného bojínka doma měli. Moc mu chybí společnost dalších kočiček, takže ho nedáme jako jedináčka. Je čistotný a v jídle preferuje vařené maso, ale rád uzobává i kvalitní granulky 🙂
9. 1. 2020 jsme přijali třetí kotě ze Soběnova, kde se narodili údajně vyhozené kočičce, kterou posléze rovněž přijmeme do péče. Šerda měl bříško plné škrkavek, ale jinak byl ve výborném zdravotním i výživovém stavu.

gina

22. 2. 2020 odjela Gina s fajn pánem bydlet do domku v Č.Budějovicích.

Gina, evidenční číslo 4/20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNOSTI!
Narozena: listopad 2017
Gina si za svůj krátký život prožila opravdu hodně špatného. Byla pořízena jako krásné štěňátko Cane Corso bez PP, ale štěňátko náhle vyrostlo a najednou jaksi nebyl čas ani vůle s Ginou pracovat a vychovat ji. Gina vyrostla v bytě, ale žila dva roky doslova jako dříví v lese. I když žít se svou rodinou zvládala v pohodě, nebyla jinak vůbec socializována a bojí se skoro všeho. V její původní rodině žily dvě hodně rozjívené menší děti, které si s Ginou mohly dělat co chtěly a Gina se nesměla ani pohnout, jinak by následoval trest. Na konci listopadu byla Gina odchycena v KÚ Vyšší Brod, kde byla, po dohledání vlastníka dle čipu, opět vrácena majiteli (zatím se přesně neví, jak se Gina najednou dostala z Rakouska do Vyššího Brodu...). Majitel o Ginu ovšem v žádném případě nestál a fenku smluvně předal našemu spolku. Gina je zatím komplikovaná a nejistá osobnost, která neví, jak se zachovat v různých situacích, a tak občas vyjede, třeba při pokusu o připnutí vodítka. Zkrátka se bojí ruky, která jí asi hodně ublížila, ale co se stalo, ví opravdu  jen Gina. V současné době je Gina na převýchově a výcviku v Hotelu pro psy a výcvik v Malontech, kde s Ginou intenzivně pracují na nápravě jejích problémů, tato služba je placená, dlouhodobá a poměrně dosti nákladná, ale věříme, že úspěch se dostaví. Gina se musí opět naučit věřit sama sobě i svým lidem, poté bude výbornou společnicí. Gina miluje procházky a v aportování klacíku je neúnavná. Gina bude uvolněna k adopci po absolvování socializace. Postupně budeme přidávat další informace o jejích pokrocích. Je třeba vzít v úvahu její nedostatky a naučit se s nimi žít. Z prvních informací z výcviku víme, že s ostatními psy se zdá v pohodě, ale nevíme, jak by reagovala na psa, nebo jiná zvířata ve společné domácnosti,  jen ta ruka, která s ní chce manipulovat jí docela často vadí.
20. 1. 2020 byla přijata od majitele fenka Cane Corso bez PP.

anetkanatalka

 

21. 2. 2020 se Natálka s Anetkou odstěhovaly do společného domova holčičky Anetka a Natálka k báječné rodině do domečku v Kamenném Újezdu.

Natálka, evidenční číslo 100/19; očkovaná, kastrovaná, FIV a FeLV negativní
Narozena: cca červenec 2019
Natálka je zatím velmi bázlivá, proto ani není zatím možné lépe ji vyfotit. Před člověkem prchá a schovává se, když je ale v pelíšku, nechá se hladit a drbat a moc si to užívá, vrní a nastavuje se :-) K úplnému ochočení je ale ještě dlouhá cesta, budeme se snažit ji pro vás co nejdříve vymazlit :-) Je vhodná pouze do bytu, ideálně k dalšímu kočičákovi. Je čistotná, v jídle nevybíravá. Bojí se dětí, ale je zvyklá na psy.
9. 11. 2019 jsme přijali Natálku spolu s dalšími třemi kočičáky ze zakočkované farmy na Prachaticku.

Anetka, evidenční číslo 99/19; očkovaná, kastrovaná, FIV a FeLV negativní
Narozena: cca červenec 2019
Anetka se již krásně vymazlila! <3 K cizím lidem je sice stále nedůvěřivá, a tak se případní zájemci musí obrnit trpělivostí a shovívavostí, ale za to je pak čeká odměna v podobě tulivé, mazlivé, až doslova popínavé kočičky, která se chce mazlit, kdykoliv jste na blízku anebo vzhůru (pokud spíte, nebo tak předstíráte :-) tak poslušně leží poblíž a vrní si blahem z Vaší přítomnosti) :-) Je vhodná pouze do bytu, do klidné domácnosti bez dětí, ideálně k další kočičce, úplně ideálně by mohla jít se svou sestřičkou Natálkou, na kterou je zvyklá. Je čistotná, v jídle nevybíravá.
9. 11. 2019 jsme přijali Anetku spolu s dalšími třemi kočičáky ze zakočkované farmy na Prachaticku.

kozicka

zezulka

20. 2. 2020 se Kozička s Žežulkou odstěhovaly do společného domova holčičky Kozička a Žežulka k úžasné rodině do domečku v Horusicích.

Kozička, evidenční číslo 89/19; FIV/FeLV negativní, očkovaná, kastrovaná
Narozena: cca 2017
Kozička je posedlá mazlením a lidskou přítomností, nejraději by celý den strávila člověku na klíně. Ráda si i hraje, ale nijak neřádí ani nic neničí. Je trochu lekává a k lidem zpočátku obezřetná, byla by vhodná do domácnosti bez malých dětí, těch se bojí. Kočičky si vybírá, ale když jsou k ní hodné, nemá s nimi problém a ráda se s nimi prožene v zápalu hry, ideální by tak k ní byl nějaký hodný kočičí parťák. Je čistotná, má ráda granulky a kapsičky.
27. 10. 2019 jsme přijali Kozičku, jakožto už několikátou v pořadí ze zakočkované farmy na Prachaticku. Byla po úraze, měla rýmu, ušní svrab a spoustu vnitřních parazitů.

Žežulka, evidenční číslo 1/20; očkovaná, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: cca říjen 2019
Žežulka je svérázná kočička - k člověku se lísá jen, když po něm něco chce :-D Ale není divu - musí brát léky a musí se jí čistit ouška od svrabu, kdy ani jedno nemá ráda, takže od člověka vždy dopředu čeká nějakou habaďůru...ale to se časem změní. Je velmi hravá a žravá :-) Určitě vhodná k další kočičce/kocourkovi, sama by se nudila a devastovala byt (což i tak není vyloučené :-D). Je čistotná a v jídle si nevybírá.
3. 1. 2020 jsme přijali dvojici koťat ze zahrádek v Prachaticích. Koťata si přivezla silnou rýmu (pravděpodobně herpesvirózu), neskutečný svrab v ouškách a plná bříška škrkavek

lamia

20. 2. 2020 se Lamia odstěhovala do bytu do Českého Krumlova k mladému páru.

Lamia, evidenční číslo 36/19; kastrovaná, očkovaná, FIV a FeLV negativní
Narozena: 25. 4. 2019
Lamuška je téměř k nerozeznání od své sestřičky Etelky, až na pár bílých chloupků na bradičce :-) Je to hravá kočička, která se ale ráda přijde pomazlit, kdykoliv má příležitost. Od svých temperamentních sester, Etelky a Uršulky, se již distancuje, holky jí i hodně dávají najevo svou nadřazenost, a tak by chtěla jít Lamuška už co nejdříve do svého domova, kde by mohla mít třeba dalšího veselého kočičího parťáka. Může jít do adopce buď do bytových podmínek se zajištěnými okny/balkonem sítí (nutnost - na sítě i tak šplhá!), nebo do domku se zahradou v bezpečné lokalitě.
9. 7. 2019 jsme přijali do péče čtveřici černých koťátek ze Slavonic, která se narodila toulavé kočičce, jíž se ujala jedna hodná paní.

magnet

13. 2. 2020 se Pan Magnetka přestěhoval do bytu v Českých Budějovicích.

Pan Magnetka, evidenční číslo 5/20; kastrovaný, očkovaný
Narozen: červenec 2019
Pan Magnetka je přítulný, milý, hravý a  mazlivý bytový kocourek. Je zvyklý na ostatní kočky, přítomnost dětí a psů. V jídle nenáročný, čistotný. Nový domov hledá v bytě.
12. 1. 2020 jsme přijali z obce na českobudějovicku nemocného kocourka. Kocour měl kalicivirózu a byl silně zablešený.

.

cudlik

13. 2. 2020 odjel Čudlík bydlet do Vodňan.

Čudlík, evidenční číslo 120/19; očkovaný, PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen:  říjen 2019
Čudlík byl nalezen 2 dny po vánocích, s největší pravděpodobností se jedná o "dárek" k vánocům, který se ovšem jaksi nehodil. Čudlík svému nálezci doslova naskočil do auta. Jedná se velmi mazlivého a přítulného kocourka, je evidentně zvyklý bydlet v bytě a využívat všech jeho výhod. V jídle je nenáročný a je absolutně čistotný. Nyní si zvyká na chod domácnosti a přítomnost psů, dětí a dalších koček. Nový domov hledá pouze v bytě.
4. 1. 2020 jsme přijali mazlivého kocourka nalezeného na novohradsku, kocourek je extrémně mazlivý a má rýmu.


.

bosminka

11. 2. 2020 se Bosminka vrátila do Trhových Svinů, ovšem už se svou novou paničkou :-) Svůj nový domov bude sdílet s hodným kocourkem, kterému má být parťačkou, tak snad se brzy spřátelí.

Bosminka, evidenční číslo 85/19; očkovaná, kastrovaná
Narozena: cca červen 2019
Bosminka je trochu svérázná kočička - je ještě trochu lekavá a bojí se cizích lidí, k depozitní tetě však ráda přijde pro pomazlení. Bosminka bude dána do bytových podmínek a ideálně k jiné hodné kočce/kocourovi, případně by mohla jít sama k nějakým starším lidem, kteří by s ní byli hodně doma. Je hodná, nic neničí, nijak se neprojevuje, je čistotná, v jídle nevybíravá..
6. 10. 2019 jsme z Trhových Svinů přijali Bosminku, která se pohybovala v tamní kočičí kolonii. Byla masivně začervená, zablešená a měla ušní svrab.

belial

1. 2. 2020 obsadil Belial byt v Českých Budějovicích, kde bude neomezeným vládcem.

Belial, evidenční číslo 116/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: říjen 2019
Belial je už podle svého jména pěkný ďáblík. Hlavně peříčkové hračky a cinkající míčky prohání s velkým zaujetím a hodně, hodně dlouho.Zároveň je to ale velký mazlík a otírat se depostrejdovi o obličej, vrnět a nechávat se drbat za ušima by taky vydržel věčnost.
Zatím baští kotěcí kozervy a granulky. A skoro vždy odchází od prázdných misek.
7. 12. 2019 jsme přijali Beliala z Bohdalovic.

lilith

31. 1. 2020 našla Lilith nový domov v Českých Budějovicích.

Lilith, evidenční číslo 115/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: říjen 2019
Lilith je jako její jmenovkyně odvážná a nezávislá. Chvilku ji trvalo než se v depozitu rozkoukala, než přišla na to, že jí nic nehrozí a může se k miskám s dobrotami dostavit i v přítomnosti depostrejdy. Stejně tak, že jeho ruce umí hladit a drbat pod bradičkou a že je třeba si to náležitě užít.
Zatím baští kotěcí kozervy a granulky, moc jí chutnají.
7. 12. 2019 jsme přijali Lilith z Bohdalovic.

evzen

31. 1. 2020 se odstěhoval Evžen do bytu Přešticích.

Evžen, evidenční číslo 104/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září 2019
Evžen využívá svého černočerného kožíšku, v přítmí a tmě není vidět, čehož využívá k bojovým výpadům a zlobení a škádlení svých sestřiček. Strhne se rvačka až chlupy lítají a pak je třeba odpočívat. A Evženek to opravdu umí dokonale. Rozvalí se v peřinách a hlasitě přede :-)
Je čistotný a baští naprosto vše.
6. 11. 2019 Evžena jsme do depozita přijali z Roudné.

valerie

24. 1. 2020 se Valinka odstěhovala do Českých Budějovic.

Valérie, evidenční číslo 102/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září 2019
Valérie je krásně vybarvená tříbarevka a taky šéfka koťat v rámci depozita. Organizuje všechny lumpárny a skopičiny  a že se jich ta kotěcí banda natropí. Ale zároveň umí být i hodná a milá, nejraději má drbání na bříšku, ke kterému depostrejdu vyzývá tím, že si lehne na záda čeká :-)
Je čistotná a baští naprosto vše.
6. 11. 2019 Valérii jsme do depozita přijali z Roudné.

bublik

24. 1. 2020 se Bublík přestěhoval k milé paní do bytu v Č.Budějovicích.

Bublík, evidenční číslo 119/19; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen:  říjen 2019
Bublík je krásný statný kocourek, jedná se o brášku Pavlíka, který je již v novém domově. Je to velký mazlík, ale potřebuje trochu času na rozkoukání se, jinak je kapku ostražitý a tím pádem plachý. V depozitu Bublíčka intenzivně vymazlujeme, již je zvyklý na přítomnost psů, dětí a dalších koček. V jídle je nevybíravý a je absolutně čistotný. Nový domov hledá Bublík pouze v bytě.
21. 12. 2019 jsme do depozita na Srubci přijali poslední dvě koťata ze Záblatí, jejich maminky jsou plaché, zůstanou tedy v lokalitě a jsou postupně kastrovány.

juditka

kelly

16. 1. 2020 se sestřičky Juditka a Kelly odstěhovaly k fajn lidem do bytu v Českých Budějovicích.

Juditka, evidenční číslo 107/19; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: říjen 2019
Juditka je také mazlinka, stejně jako její sourozenci. Ihned si  zvykla na společnost dalších koček, psů a dětí. Je čistotná, baští masíčko i granulky.
30. 11. 2019 jsme přijali 4 koťata vyhozená v kravíně na Pelhřimovsku.


Kelly, evidenční číslo 108/19; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: říjen 2019
Kelly je černá čertice s milou povahou, a stejně jako její sourozenci je mazlinka, která si ihned zvykla na společnost dalších koček, psů a dětí. Je čistotná, baští masíčko i granulky.
30. 11. 2019 jsme přijali 4 koťata vyhozená v kravíně na Pelhřimovsku.

lesacek

10. 1. 2020 se Lesáček odstěhoval do Branišova do domku k milým lidem :-)

Lesáček, evidenční číslo 112/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září 2019
Lesáček je vděčné mazlivé hravé kotě, které nyní dohání vše, co na ulici nemohl - spoustu bašty a bezstarostné kočičí dětství se spoustou her a mazlení ☺️ Je čistotný a v jídle nevybíravý. Je vhodný do bytu a k dalšímu kočičákovi.
12. 12. 2019 jsme akutně přijali zanedbané začervené kotě, nalezené na silnici v D. Dvořišti.

heidi

13. 1. 2020 - odjela Heidi do nového domova v Českých Budějovicích.

Heidi, evidenční číslo 103/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září 2019
Heidi je hodná holčička, opatrná, ráda vše sleduje z bezpečné vzdálenosti nebo z úkrytu. Ale samosebou se nechá ostatními z party strhnout a zařádí si. A když už se do toho pustí, stojí to za to, nejraději po škrábacím trámu nebo trajdá po poličkách s knížkama :-)
Je čistotná a baští naprosto vše.
6. 11. 2019 Heidi jsme do depozita přijali z Roudné.

cvrcek

12. 1. 2020 se Cvrček odstěhoval do domku v Sezimově Ústí k partě kočiček a jejich milé paní :-)

Cvrček, evidenční číslo 84/19;očkovaný, kastrovaný
Narozen: cca červenec 2019
Cvrček je malý vykulený kočičí kluk. Potřebuje získat plnou důvěru v člověka - zatím je hlavně velmi fixovaný na svou kamarádku Bosminku a ona se k němu chová, jak ke svému mladšímu bráškovi, opravdu bez sebe zatím neudělají ani krok. Cvrček bude dán do bytových podmínek, ideálně s Bosminkou, anebo k jinému kočičákovi, prozatím není vhodný jako jedináček (případně pokud by mohl jít ke straším lidem, kteří by s ním byli hodně doma a věnovali by se mu). Je čistotný a v jídle nevybíravý.
4. 10. 2019 jsme z Trhových Svinů přijali Cvrčka, který se narodil jedné plaché kočičce z tamní kočičí kolonie. Krmiči zajistí kočičky kastraci. Cvrček byl zablešený, začervený a měl ušní svrab.

ocicko

11. 1. 2020 odjel Očičko do nového domova ve Svatkovicích.

Očičko, evidenční číslo M 50/17; kastrovaný
Narozen: jaro 2017
Očičko dostal jméno podle nemocného oka. Léčíme ho doteď, protože jakkoli je kocourek hodný, hravý a přátelský, lidské ruky se stále, i po takové době v depozitu, bojí. Proto depostrejda využije každé příležitosti, kdy se povede Očička odlapit a očko mu maže. Očičko nemá naprosto žádné problémy s ostatními kočičáky. Moc rád spí na posteli na dosah ruky depostrejdy, ale pohladit a pomazlit se nenechá. Doufáme, že jednou se Očičko svého strachu zbaví..
Je velmi čistotný a chutná mu vše.
13. 7. 2017 jsme přijali 5 koťátek, která byla nalezena kousek od Trhových Svinů v lese, zavěšená na stromě v igelitovém pytli :-(

vochomurka

10. 1. 2020 se Vochomůrka odstěhovala s mladým párem do domku u Příbrami, kde už na ní čekal kočičí kamarád :-)

Vochomůrka, evidenční číslo 82/19; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: září 2019
Vocho-můrka je zvědavá jako opice a živá jak pytel blech. V novém domově rozhodně uvítá kočičího společníka - klidně svou sestřičku Kryšpínkou, se kterou jsou sehraná dvojka na všechny lumpárny :-) Je čistotná a v jídle nevybíravá. Bude umístěna pouze do bytových podmínek.
14. 10. 2019 jsme přijali další várku kočiček z farmy na Prachaticku a mezi nimi i malou Vochomůrku :-) Krom vnitřních a vnějších parazitů se to zdá být zdravé kotě :-)

tornado

1. 1. 2020 odjel Tornádo bydlet do Mříče.

Tornádo, evidenční číslo 105/19; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: říjen 2019
Tornádo je vymazlený klučík, který je pro každou lumpárnu. Je čistotný, baští granulky i maso, je mazlivý a kontaktní. Zvyklý na společnost dalších koček, psů a dětí.
30. 11. 2019 jsme přijali 4 koťata vyhozená v kravíně na Pelhřimovsku.

Kočičky umístěné v předchozích letech naleznete ZDE ;-)

Go to Top