Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 30 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

20. 11. - vydaný Nebozízek

19. 11. - vydaní Majda, Bou a Lisbeth

15. 11 . - nový Prťous

14. 11. - aktualizovaný popisek a nové fotky u Elsy, nová externí kočka a kotě

13. 11. - zemřel Hubert... :(

10. 11. - z nového domova napsal Moureček

9. 11. - vydaní Moureček a Borísek

8. 11. - noví Abája a Johann

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

evidenční číslo M 84/17; očkovaný, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: červenec 2017
Prťous je sebevědomý, až drzý kocour! Hned, jak byl vypuštěn z karantény, kde proběhlo odčervení, zfackoval všechny velké kocoury a (ó hrůzo!) vrazil jednu i vládci karlovského depozita.. Měl velké štěstí, že Gigimour byl právě po obědě a v dobrém rozmaru, jistě by toho malého uličníka náležitě ztrestal :-)
Prťousek se ničeho nebojí, do všeho jde po hlavě. Provokuje, pere se, prohání všechny hračky, co najde, šplhá všude možně.. Ale taky umí být hodný, mňoukne si a jde se pomazlit. To pak se otočí na záda a nastavuje bříško k drbání a za odměnu pak olizuje nos a uši :-) O okusování palce u nohy v noci radši pomlčíme :-)
Prťous má velkou chuť k jídlu, baští vše, co najde v miskách.
Používání kočičí toalety pro něj od začátku není problém.
Kontakt pro zájemce – 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

k adopci v polovině prosince
evidenční číslo M 83/17; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: září 2017
Johánek je, stejně jako jeho bráška Abája, také malý lotřík a je ho opravdu všude plno, takový pytel blech.Od počátku vzorně používá kočičí WC a s velkou chutí baští kotěcí konzervičky a granulky. Je velmi mazlivý a přítulný. Je zvyklý na kontakt s rozumnými dětmi, které ví, jak se ke koťátku chovat, na přítomnost dospělých koček a velkých psů, vše naprosto bez problému. Ideální domov pro kocourka hledáme v bytě, neboť je velmi důvěřivý ke psům a venku by mu tato vlastnost mohla způsobit nemalé potíže.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Srubec u Českých Budějovic)

k adopci v polovině prosince
evidenční číslo M 82/17; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU
Narozen: září 2017
Abája je malý lotřík a zároveň obrovský mazlínek s pihovatým čumáčkem. Od přijetí do depozita, kde je se svým bráškou Johannem, vzorně používá kočičí WC a baští kotěcí konzervičky a granulky doslova o sto šest. Je zvyklý na kontakt s rozumnými dětmi, které ví, jak se ke koťátku chovat, na přítomnost dospělých koček a velkých psů, vše naprosto bez problému. Abája je kapku zbrklý a tak občas odněkud spadne a nebo do něčeho narazí, ale to je jistě jen věkem a brzy se zdokonalí. Ideální domov pro kocourka hledáme v bytě, neboť je velmi důvěřivý ke psům a venku by mu tato vlastnost mohla způsobit nemalé potíže.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Srubec u Českých Budějovic)

evidenční číslo M 81/17; kastrovaná
Abbey se k nám dostala po zemřelé majitelce a od prvního dne bylo jasné, že lidský kontakt opravdu postrádala. Je to neuvěřitelný ocásek, který vás bude doprovázet v obavě, abyste nikam nezmizeli. Je úžasný mazel a tak trošku i pytel blech, který spí jen ve chvíli, kdy je jistota, že se její člověk nikam nepohne. Bude šťastná u někoho, kdo s ní bude trávit dostatek času, nebo k ní bude mít kočičího parťáka. V bytě je naprosto čistotná, najde si svoje místo a velmi snadno lze naučit, kam nesmí. Zatím má raději granule, ale baští i konzervu. Je to tak trochu převlečený pes - lovec veškerých hraček, ale s největší zarputilostí honí zmačkaný papír. Jakmile se vyřádí, odpočívá a nebo sleduje svého člověka doslova na každém kroku. Kdo chce neohroženého vítače každé návštěvy, zvědavce, malého pronásledovatele a mazla, který je v klíně dřív, než si sednete, je Abbey ta pravá.
Kontakt pro zájemce - 722 781 031 ve všední dny volat po 15:00 (depozitum Dobrá Voda u ČB)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M80/17; kastrovaná
Narozena: cca 2012
Rozmarýnka je moc milá a mazlivá kočenka. Jakmile vidí, že si sedáte, už ji máte na klíně :-) A jen co se jí dotknete - spustí krom vrnění i proud slin :-D Nemá už totiž skoro žádné zoubky a mazlení v ní vyvolává tak hluboké uspokojení, že z toho začne prostě slintat... :-) Moc ráda se svým člověkem sleduje filmy, nerada se ale účastní kočičích hrátek - spíš je nejraději opravdu jen se svým člověkem, ačkoliv s ostatními kočičáky vychází, pokud ji neprovokují.
Momentálně si léčí zanícená očka a čeká ji vyšetření krve, protože máme podezření na ledvinovou nedostatečnost. Apetit má ale veliký, tak snad to nebude ten případ...
Byla by šťastná za svého člověka, o kterého by se nemusela dělit, ale jiný (ne dominantní) kočičák určitě vadit nebude. Zezačátku je plachá a chvíli jí trvá, než si v novém prostředí zvykne a tak je většinou přes den někde zalezlá a vylézá se setměním :-) Vhodná pouze dovnitř.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 79/17; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: cca polovina září 2017
Bambitka je veliké éro. Na jídlo a mazlení ji zas tak moc neužije, zato na zlobení - v tom je přebornice! Nic pro ní není dostatečně zabezpečené - všude vyleze, všechno chce prozkoumat a zkusit okousat. Člověku je schopna se ve vteřině vyšplhat po nohavicích (nebo po holých nohách..au) až nahoru...
Vhodná pouze do bytu a ne k malým dětem, rozhodně však k dalšímu kočičákovi podobného temperamentu.
Kontakt pro předběžné zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 78/17; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: cca polovina září 2017
Pastelka je ukřičená holčička - neustále vyžaduje člověčí přítomnost a i když jste k ní jen zády - hned se ozývá, že takhle tedy ne - chce se chovat! Jinak je to nezbednice a se svou sestřičkou Bambitkou jsou samá lumpárna.
Vhodná pouze do bytu a rozhodně k dalšímu kočičákovi.
Kontakt pro předběžné zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 77/17; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: cca polovina září 2017
Hugo je veliký žroutek a veliký mazel, v podstatě pro něj neexistuje nic jiného, než jídlo a hladící ruce Má krásně zbarevené polštářky na packách - všechny má jsou černé na bílých ponožkách. A má černou bradku. No jednou to bude veliký krasavec
Vhodný pouze do bytu a rozhodně k dalšímu kočičákovi.
Kontakt pro předběžné zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 75/17; kastrovaná
Narozena: cca 2009
Zuzanka je plachá černá kráska s nádhernýma očima. Po příchodu do depozita zalezla za gauč (podobně jako její předchozí kamarád Macek). Po dvou dnech usoudila, že pod gaučem je nuda a vylezla. Zfackovala našeho hafana, který se s ní chtěl kamarádit, shodila květináč, prošla byt, vyhrožovala našim kočkám a pak zabrala místo na gauči. Když se něco děje, tak se raději ještě schová, ale jinak už se chodí mazlit. Ve Čkyni měla Zuzanka svojí kamarádku Micku, vyrůstala s ní, takže s jinými kočinami problém  mít nebude. Jen to asi chvíli potrvá. Zuzanka má ráda drbání kožíšku, když se chce mazlit, tak do nás strká hlavičkou a vleze si na klín. Má ráda granule, masíčko moc nemusí. Kočičí záchůdek používá spolehlivě. Brzy půjde na kastraci. Pro Zuzanku hledáme nový domov pouze v bytě.
Kontakt pro zájemce - 728 558 188 (depozitum Týn nad Vltavou)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 70/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: srpen 2017
Mumík je tuze mazlivý a krásný rezavý klučina, s bradičkou bílou, jak od mléka :-) Ještě je v karanténě a dobírá antibiotika - a hlavně nabírá váhu a sílu! Bojuje se začervením, nachlazením a zánětem v očích, ale troufáme si říct, že snad úspěšně. Nechce být sám, a tak když s ním jeho člověk je, provrní celou tu dobu... Malinko zlobí s čistotností i apetitem, ale až se vykurýruje, tak se vše upraví samo...
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

Go to Top