Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 27 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

14. 1. - vydaní Fred, Bianca, Šlapetka a Barunka

11. 1. - vydaná Julinka

10. 1. - nová Šuminka

8. 1. - z nových domovů napsali Skřítek, Smíšek a Moureček

7. 1. - nový kocourek v externích

4. 1. - vydaná Bambitka

2. 1. - nová Bína

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

evidenční číslo M/18; údajně kastrovaná
Narozena: cca. jaro 2017
Šuminka je zatím vystrašený uzlík nervů, který neví, čí je - a není divu - šla z ruky do ruky, až se dostala k nám do péče. Dělá ale rychlé pokroky v socializaci, za chvíli už nám bude určitě předvádět své mazlící dovednosti :-) Prozatím tedy můžeme jen říci, že je čistotná a v jídle nevybíravá, kočičí společnost ji zajímá a co hlavně - je to nádherná kočenka s roztomilým kukučem, však posuďte sami :-)
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M 96/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: cca říjen 2017
Bína byla nalezena ve velmi špatném zdravotním stavu, byla vyhladovělá, hubená, dehydrovaná, měla zánět očí a rýmu. Jelikož je to velká kočičí bojovnice a chce žít, tak byla po dvou dnech na infuzích propuštěna do domácí péče. Její stav se stabilizoval a Bína začala po malých dávkách baštit a užívat si teplý pelíšek. Nyní je zdravotní stav Bíny stabilizovaný a holčička je velmi statečná.
Kočičí wc používá vzorně.
Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M94/17; kastrace proběhne po doléčení
Narozen: cca 2015
Leonek se zatím jeví jako klidný a mazlivý kocour. Momentálně je v léčení kvůli silné alergii na bleší kousnutí. Další informace budeme postupně doplňovat.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum Srubec u Českých Budějovic)

V LÉČENÍ
Evidenční číslo M 95/17; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: cca říjen 2017
Kulíšek je malá vykulená kulička s nádhernou kresbou na kožíšku, bílými rukavičkami a ponožkami :-) Je velmi mazlivý, hravý a nebojácný - nedělá mu problém ani cestování, ani nové prostředí. Prozatím je v karanténě, léčí si rýmu a zbavuje se parazitů. Je čistotný a je to velký jedlík :-)
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 91/17; KASTRACE V BUDOUCNU JE PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: léto 2017
Bartolomé je nejobezřetnější a nejplašší ze všech sestřiček. Ze svých úkrytů jen vykukuje. A to je celkem škoda, neboť má krásně barevně vybarvený kožíšek. Ale míček prožene, sestřičky přepadne a pak se s nimi kočkuje. Její nedůvěru zkoušíme odstranit za pomoci aromaterapie a také čtením, aby si zvykala na lidský hlas. Teď právě se předčítají Kočičí pověsti :-) Pokrok je vidět každý den, ikdyž malý.
Kočičí toaleta není pro Bartolomé problém. Chutná ji vše, co najde v misce.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

evidenční číslo M 90/17; KASTRACE V BUDOUCNU JE PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozena: léto 2017
Bibianka je zatím opatrná. Má své schovky a nesměle odtud vykukuje. Když nastane čas krmení tak samosebou vyleze a s ocáskem svisle napnutým jak struna nakráčí k misce a pustí se do bašty. To se nechá i párkrát pohladit. Pak kousek poodejde a vrátí se až když je čistý vzduch a depostrejda poodál. Ale jinak je to holčička aktivní, všechny hračky prohání s vervou a kočkuje se i se svými sestřičkami.
Záchod používá vzorně a prozatím jí nejvíce chutnají kapsičky pro koťata.
Kontakt pro zájemce - 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M87/17; KASTRACE V BUDOUCNU JE PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: cca. červen 2017
Francinek je bázlivý kocourek, ale brzy si zvykne na nové prostředí i nového člověka. Jen ještě občas uteče před nastavenou dlaní, ale to se časem spraví ;-) Jinak je to mazlík a hlavně velký jedlík. Momentálně se ještě kurýruje z invaze parazitů a bojuje se zánětem střev.
V novém domově by neměl být sám - druhý kočičák mu pomáhá k překonávání ostychu vůči člověku. A hlavně si moc rád hraje :-) V jídle není vybíravý a je čistotný. Vhodný pouze do bytu.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M86/17; KASTRACE V BUDOUCNU PODMÍNKOU ADOPCE!
Narozen: cca červen 2017
Pepinek je zvídavý, umňoukaný, mazlivý kocouří klučina :-) Mňouká tedy hlavně, když je mu smutno anebo má hlad (a ten má zatím pořád :-)). Stále se ještě dává dokupy po svém dosavadním životě venku, takže pomalu zbavujeme tělíčko parazitů a léčíme zánět střev. Rád dovádí se svým bráškou Francinem, takže by v novém domově uvítal parťáka anebo alespoň dostatek času a her ze strany svého člověka :-) V jídle není vybíravý a je čistotný. Pouze do bytu.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

evidenční číslo M 84/17; očkovaný, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: červenec 2017
Prťous je sebevědomý, až drzý kocour! Hned, jak byl vypuštěn z karantény, kde proběhlo odčervení, zfackoval všechny velké kocoury a (ó hrůzo!) vrazil jednu i vládci karlovského depozita.. Měl velké štěstí, že Gigimour byl právě po obědě a v dobrém rozmaru, jistě by toho malého uličníka náležitě ztrestal :-)
Prťousek se ničeho nebojí, do všeho jde po hlavě. Provokuje, pere se, prohání všechny hračky, co najde, šplhá všude možně.. Ale taky umí být hodný, mňoukne si a jde se pomazlit. To pak se otočí na záda a nastavuje bříško k drbání a za odměnu pak olizuje nos a uši :-) O okusování palce u nohy v noci radši pomlčíme :-)
Prťous má velkou chuť k jídlu, baští vše, co najde v miskách.
Používání kočičí toalety pro něj od začátku není problém.
Kontakt pro zájemce – 771 770 177 (depozitum Karlov u Bechyně)

V LÉČENÍ
evidenční číslo M80/17; kastrovaná
Narozena: cca 2012
Rozmarýnka je moc milá a mazlivá kočenka. Jakmile vidí, že si sedáte, už ji máte na klíně :-) A jen co se jí dotknete - spustí krom vrnění i proud slin :-D Nemá už totiž skoro žádné zoubky a mazlení v ní vyvolává tak hluboké uspokojení, že z toho začne prostě slintat... :-) Moc ráda se svým člověkem sleduje filmy, nerada se ale účastní kočičích hrátek - spíš je nejraději opravdu jen se svým člověkem, ačkoliv s ostatními kočičáky vychází, pokud ji neprovokují.
Momentálně si léčí zanícená očka a čeká ji vyšetření krve, protože máme podezření na ledvinovou nedostatečnost. Apetit má ale veliký, tak snad to nebude ten případ...
Byla by šťastná za svého člověka, o kterého by se nemusela dělit, ale jiný (ne dominantní) kočičák určitě vadit nebude. Zezačátku je plachá a chvíli jí trvá, než si v novém prostředí zvykne a tak je většinou přes den někde zalezlá a vylézá se setměním :-) Vhodná pouze dovnitř.
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

Go to Top