Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 33 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

21. 6. - noví Thomas a Kecka

16. 6. - vydaní Darryn a Ellanelka

14. 6. - noví Ellie, Diego, Crash, Eddie, Loki, Lola, Brad a Darryn, nové fotky a aktualizovaný popisek u Puclinky, nové koťátko v externích

11. 6. - nová koťata v externích

7. 6. - z adopce vrácený Francin, z nového domova napsal Stoupa

5. 6. - z nových domovů naúsaly Bezinka, Dorinka, Bartolomé, Matylda, Kuky, Izie a Zuzanka

1. 6. - vydaný Stoupa

31. 5. - aktualizované poipsky u Karolíka a Karamela, nový kocourek v externích

30. 5. - noví kocourek a kočička v externích

29. 5. - aktualizace popisku a nové fotky u Piginky

25. 5. - nová Puclinka, nové fotky u Karolíka

23. 5. - vydaní Mišík a Albík

 

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist


 


Domov hledají dvě zhruba pětitýdenní opuštěná koťata, o které se stará nálezkyně. Koťat jsou přítulná, hravá. Sama už baští. Zatím se ještě mažou a vykapávají oči.
kontakt pro zájemce - 721 878 458


Kocourek Fredie a kočička Leelushkaa, kastrovaní, očkovaní, staří necelé 2 roky. Kocourek je aktivnější, hravější. Oba jsou super, vhodní do rodiny.
Kontakt pro zájemce - 602 268 069 (Č. Budějovice - Třeboň)


Daruji hodným lidem bílo-zrzavého kocourka, kterého majitelé tolerovali, ale jeho potřeby a problémy ignorovali. Je po kastraci, preventivně zbaven všech parazitů a velkého množství klíšťat po celém těle. Byl hodně hubený, jako chroustik. Nyní zesílil - provedena celková údržba zuboženého zvířátka. Vypadá jako velké koťátko, je mu ale již 6 let. Je zvyklý venku, ale v bytě by mu bylo určitě lépe. Procházíme se po zahradě v kšírkách a co pár kroků se chce mazlit. Asi proto, že mu mazlení tak moc chybí. Jen naše rozmazlená kočka mu znepříjemňuje život a také další kočička čeká na pomoc.

Kontakt pro zájemce - 607 255 332


Daruji koťátka narozená koncem dubna. K adopci budou v polovině července.

Kontakt pro zájemce - 724 938 784 (Soběslav)


Daruji nalezenou handicapovanou kočičku Eni

Kočička je nalezenec (je jí cca. 20-22 měsíců), očkovaná, kastrovaná, je však handikepovaná po srážce s autem, nehodí se z toho důvodu k dětem. Potřebuje hodně lásky, pak je vděčná. Chvíli ji trvá než si zvykne na lidi. Jen je třeba jí dát opravdu čas, pak přijde sama i do postele. Musí vědět, že ji nikdo neublíží. Prostě trpělivost. Už si umí i hrát s hračkama - před tím to vůbec neuměla, všeho se bála.
Může chodit i ven. Ráda se sluní na parapetu okna. Jen je problém - nesnese další přítomné kočky. Nevím jak s kocourama, ale s mýma kočkama se dodnes nezkamarádila. Eni bydlí v podkroví a moje kočky v přízemí. Jinak to nešlo.
Granule, kapsičky a syrové maso jí dobře.

Kontakt - 733 768 831 (Mydlovary)


UMÍSTĚNÍ VELICE SPĚCHÁ!

Daruji dva nalezence - kočičku a kocourka. Bohužel se brzy z místa stěhuji, takže nebude kdo by se o ně postaral.
Na prvních dvou fotkách je Pepa, chodí k nám chodí asi 3 roky, takže je mu asi i tolik let. "Bydlí" v nedaleké neobydlené zahradě a zřejmě spí v přiléhající půdě, která patří staršímu stavení. Pepa je moc hodný kocourek, ale velmi plachý. I když ho krmím, nesmím se přiblížit víc jak na 1 metr, nedej bože, abych si ho chtěla pohladit. Zřejmě má špatnou zkušenost s lidmi. Je mi jasné, že není příliš na půdě žádoucí. Pepa má malinko natrhlé jedno ouško, je zvyklý žít venku. Bude ideálním kocourem na lovení myšek ;)

Na dalších dvou fotkách je drobná mládežnice Prtivousek. Najednou se tu na podzim objevila, předpokládám proto, že je jí ani ne rok. Zřejmě tvoří společenství s Pepou, je to podle mého také nechtěná kočička. Usuzuji tak proto, že je také plachá, i když zřejmě díky tomu, že je polokotě, se dá před jídlem pohladit, zřejmě bych ji i chytila. Určitě bude vhodná hlavně na bydlení venku, ideálně jako myšilovka ;)
Kontakt pro zájemce - 773 797 475


DARUJI KRÁSNÉHO PĚTIKILOVÉHO KOCOURKA

Daruji do dobrých rukou nádherného, velikého kocourka. Kocourka má u sebe nálezkyně a bohužel se stará již o několik nalezených kočiček a kocourka si ponechat nemůže. Kocourek je zvyklý na kočičí wc, na pobyt jak venku, tak uvnitř baráku.
Do nového domova půjde na adopční smlouvu.
Kontakt pro zájemce - 775 631 700 (Suchdol nad Lužnicí)


Daruji rok starou kastrovanou kočičku Perlu. Je plašší, proto bude vhodná na chytání myšek.

Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)


HLEDÁME DOMOV PRO OPUŠTĚNÉHO KOCOURKA

Hledáme vhodný domov pro černého kocourka s lesklým kožíškem, který žijebezprizorně v obci Suchdol nad Lužnicí. Chybí mu teplý domov, plná miska a vlídné slovo. Je to roční kocourek, který je opatrný, ale brzy z něj bude mazlík.

Kontakt pro zájemce - 721 317 814 (Suchdol nad Lužnicí)

Go to Top