Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 46 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

15. 10. - noví Límeček a Hercule, nové fotky a aktulizované popisky u Radana a Vašíka

11. 10. - nová Leontýnka

10. 10. - vydaný Čiko, nová koťata v externích

9. 10. - noví Čokoláda a Panter, zemřela Elinka :-(

8. 10. - nové Blondie, Paletička, Zebřička a Bertička, nová koťata v externích

7. 10. - vydaní Kubík a Matík, nový kocourek v externích

5. 10. - noví Andílek, Angelika, Andělinka, Angelína, Kinder, Káča a Čert, nový kocourek v externích

3. 10. - nové fotky u Prokůpka

2. 10. - vydaní Míša, Rusalka a Pán, nová koťata v externích, nové fotky u Kubíka a Matíka

26. 9. - nová kočička v externích

25. 9. - vydaná Bibianka, aktualizovaný popisek a nové fotky u Pána, nový kocourek v externích

24. 9. - vydaná Lola, do vzpomínek přesunuta Píďa :-(

19. 9. - vydaný Loki, nová koťátka v externích

10. 9. - vydaná Františka

9. 9. - nová Mau

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist


Prosíme o pomoc s umístěním 3 koťat, stáří cca 5 měsíců.
Zrzavé a mourovaté jsou pravděpodobně kocouři, tříbarevné je kočka (ochočená). Kocouři žerou i z ruky, ale jinak jsou plašší. Přišli k nám cca před měsícem hladoví a teprve si zvykají na bližší kontakt s lidmi.
Kontakt pro zájemce - 605 138 220 (Čkyně)

Daruji dlouhosrstá koťátka.
Otec mainská mývalí kočka, máma klasická kočka domácí, želvovinová. Koťata jsou plně socializovaná, čistotná a velmi přítulná a komunikativní. 3 kocouři (2 x rezavý a 1 x černobílý) a 3x kočičky (černobílé). Vychovávaná pouze v bytě, datum narození 18. 8. 2018.
Nezávazná návštěva - tel 776 106 231, nebo 608 976 329.

Darujeme mourovatého kocourka Johny (nar. 21. dubna), takže potřebují do nové rodiny co nejrychleji. Zvyklý používat kočičí toaletu, odčervený, má už také první očkování, ale pořád ho ráda dám do dobrých rukou zdarma. Je společenský a když má náladu a nemusí zrovna chytat mouchy, tak i vrnivý mazlík :o)
Kontakt pro zájemce - 733 372 085 (Mokré u Českých Budějovic)

Kde se vzal, tu se vzal, nikdo neví odkuď, ale asi před dvěma týdny se na nádraží v Českých Velenicích objevil tento cca 5- měsíční bezprizorní kocourek. Potuloval se tam několik dní, aniž by se k němu někdo hlásil. Běhal od jednoho člověka k druhému, ale pomoci se nedočkal - až se nějaký pán slitoval a přinesl ho k nám.
Kocourek byl moc hladový a zapatlaný motorovým olejem, takže jestli nepřijel vlakem, přicestoval odněkud v motoru auta, nebo autobusu jako černý pasažér. Je zdravý - kromě ušního svrabu, který léčíme - moc přitulný, čistotný , snáší se s kočkama, se psi a miluje králíčka, s kterým byl dočasně umístěn v karanténě. Hledá si co nejdřív nový domov. Upřednostnil by baráček s bezpečným výběhem, ale i v interiéru se chová vzorně.
Je to živé klubíčko energie – když nemá parťáka ke hraní, tak na zahradě honí spadané listí, nebo si doma nosí v tlamičce hračky, vyhazuje je do výšky a loví. 😊
Nachází se u Rapšachu, novým páníčkům může být po domluvě přivezen.
Kontakt pro zájemce - 607 601 313


Nabízím k adopci kočičku, stará 8 let, kastrovaná, velice milá a přítulná k lidem, zvyklá v bytě, ale přes léta bývala i venku na chalupě. Jmenuje se Filunka, je zvyklá na granule i kapsičky. Měla ji moje maminka (92 let), která se již o ni nemůže starat, sama vyžaduje celodenní dohled a péči. My si ji nechat nemůžeme, máme kocourka, který si hájí své a žádnou cizí kočku nesnese.
Kontakt pro zájemce - 737 776 716 (České Budějovice)

 
MALÝ BEZDOMOVEC
Na parkovišti v Bechyni se toulá přítulný odrostlý kocourek, který by si moc přál nový a hlavně bezpečný domov.
Kontakt pro zájemce - 774 322 758 (Bechyně)

Osm květnových koťat hledá nové domovy. Nyní se nachází na okraji Třeboně u bezdomovců. Chodí je krmit paní, ale koček je už moc a situaci již nezvládá, proto je potřeba koťátka umístit a dospělé kočky se vykastrují.
Kontakt pro zájemce - 607 551 455 (Třeboň)

3 BEZPRIZORNÍ KOŤÁTKA K OSVOJENÍ!
Koťátka jsou čilá, zdravá, k cizím lidem sice z počátku nedůvěřivá, ale k novým majitelům by si jistě rychle našla cestu. Jedná se o dva zatím šestitýdenní kocourky a jednu kočičku.
 
Kontakt - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 601 376 061 (Radimov, ale není problém prcky případně i někam dál dopravit)

Daruji koťátka. Jsou tři - jedno mouraté a dvě černé. Koťatům jsou 2 měsíce (narozena19. 5. 18). Už jsou samostatná.
Kontakt pro zájemce - 606 878 653


Páťa a Máťa, dva kočičí bratři jak se patří, hledají domov. Nejlépe společný, u lidí, kteří je budou mít rádi. Byli "umístěni" do opuštěné zahrady jakýmsi "dobrodincem" jako sotva odkojená koťata, a proto jsou na sebe velmi fixováni. Zahrada je navíc v současné době na prodej, a tak není jisté, zda budou moci zůstat. Jsou odčerveni, odblešeni a je jim přibližně 10 týdnů.

Kontakt pro zájemce - 776 855 975 (Svatý Ján nad Malší)


DARUJI STAŘEČKA!

Kocourek se jmenuje Kesík a je mu 16 let. Objevil se u nás jako kotě o povodních v srpnu 2002, pravděpodobně ho někdo vyhodil z auta, protože se motal na ulici mezi auty, tak ho teta pustila do baráku a už u nás zůstal, nikdy nebyl nemocný, pouze v poslední době měl asi 2x zánět močáku. Je kastrovaný, pravidelně odčervený a odblešený. Žil celých 16 let s mojí mamkou v domku, byl převážně doma v teple, ale je zvyklý chodit i ven, jen do bytu by se nehodil a pouze ven také ne, ideálně byt nebo dům s bezpečným výběhem ven. Ke svému člověku je velmi přítulný, rád se chová a mazlí, cizích se ale bohužel bojí, nedůvěřuje, je ale moc hodný, neškrábe, nekouše, pouze někdy syčí, když se bojí. S kočkami se nepere, je snášenlivý, ale určitě není vhodný do společnosti dominantní kočky nebo kocoura, ideální by pro něho bylo, kdyby mohl být sám, není vhodný k malým dětem, bojí se hluku, jakýchkoli rychlejších pohybů. Bohužel není zvyklý chodit na kočiči WC, jelikož měl k dispozici zahradu, chodil vykonávat potřebu tam, nevím, zda ještě bude možné v tomto věku naučit ho používat kočíčí WC. Doma bohužel moc čistotný není, občas se někde počůrá nebo vykadí, hlavně, když se bojí, je ve stresu, není puštěn včas ven atd. Občas i zvrací, je to už stářím, ne vždy se mu podaří strávit dobře jídlo. Co se týká stravy, je zvyklý na kvalitní kapsičky a granule. Momentálně se nachází v domě v Českých Budějovicích, kde je zvyklý a zatím ho každý den krmí sousedka, kocoura rádi dovezeme. Ideální by tedy pro něho byla nějaká klidná domácnost bez dětí a dalších zvířat (psů se bojí), kde by mohl být v teple, dostával kvalitní stravu a měl přístup na zahradu. Novému majiteli bych v případě potřeby byla ochotná přispívat na stravu a ocenila bych občas zprávu, jak se kocourkovi daří.
Kontakt pro zájemce - 601 590 200


Daruji nalezenou handicapovanou kočičku Eni

Kočička je nalezenec (je jí cca. 20-22 měsíců), očkovaná, kastrovaná, je však handikepovaná po srážce s autem, nehodí se z toho důvodu k dětem. Potřebuje hodně lásky, pak je vděčná. Chvíli ji trvá než si zvykne na lidi. Jen je třeba jí dát opravdu čas, pak přijde sama i do postele. Musí vědět, že ji nikdo neublíží. Prostě trpělivost. Už si umí i hrát s hračkama - před tím to vůbec neuměla, všeho se bála.
Může chodit i ven. Ráda se sluní na parapetu okna. Jen je problém - nesnese další přítomné kočky. Nevím jak s kocourama, ale s mýma kočkama se dodnes nezkamarádila. Eni bydlí v podkroví a moje kočky v přízemí. Jinak to nešlo.
Granule, kapsičky a syrové maso jí dobře.

Kontakt - 733 768 831 (Mydlovary)

Go to Top