Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 38 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

18. 12. - vydaná Leontýna, nové fotky a aktualizované popisky u Andělinky a Angeliky

16. 12. - vydaná Lela

13 .12. - vydaní Jawa a Čevab-čiči, nový externí kocourek

11. 12. - vydaní Flička a Křemínek

10. 12. - vydaný Sváťa

9. 12. - nový externí kocourek

8. 12. - noví Archibald, Širokko, Evička a Vlastička

5. 12. - vydaní Bertička a Hercule

4. 12. - nová kočička v externích

3. 12. - nová externí kočka

2. 12. - nový Max, nová fotka a aktualizovaný popisek u Kukínka

28. 11. - vydaní Vašík a Radan

 

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

NALEZENÉ KOŤÁTKO HLEDÁ NOVÝ DOMOV!
Čistotné, mazlivé, odčervené :-)
Kontakt pro zájemce - 774 804 346 (Černá v Pošumaví, možno dovézt do Č. Budějovic)


Prosíme, pomozte nám najít nový domov nalezenci!
Nabízíme nalezeného kocourka (Suché Vrbné, České Budějovice), o kterého se žádný majitel nepřihlásil. kocourek je velký mazlík a přítula :) Je čistotný a poctivě chodí na záchůdek.
Kontakt pro zájemce - 774 701 275


TOM, JERRY A BARČA HLEDAJÍ NOVÉ DOMOVY - SPĚCHÁ!!!
Je jim asi 8 let, všichni jsou kastrovaní, očkovaní, čistotní, zvyklí být doma i venku, a po přivyknutí si na nového člověka a prostředí i mazliví :-)
Akutně hledají nové domovy!!! :-( Můžou jít i jednotlivě.

Kontakt pro zájemce - 728 941 980 (Českobudějovicko)


Kdo se ujme osamělé mladé kočky?

Kromě svých koček se celá léta ujímám koček/kocourů, kteří k nám zabloudí anebo se i usadí. Občas nějakého chudáka dochovám k dožití. Před 2 lety k nám někdo dal mámu se 4 koťaty, naprosto neochočenými. I to jsem zvládla (máma mi zůstala, pro koťata jsem našla majitele), byť mě to stálo po 6 týdnů denně několik hodin času. Nyní – před pár měsíci - se u nás v zahradě usadila, zdá se, mladá kočka, která se tváří nevinně, ale na naše kočky vrčí a dovede je docela pěkně prohnat. Po čase, když už nebývám na zahradě, zjišťuji, že se naše kočky bojí jít ven, byť dříve trávily venku hodně času. Také přivandrovalý kocour, o kterého se starám 5 let a který žije převážně venku, je plachý, skoro slepý a hluchý, se před touto kočičí dámou občas „kryje“. A všichni jsme z toho trochu neklidní. Ale taky je mi líto, že ona kočka je téměř celé dny sama, venku nebo zalezlá v pelechu u domu. A navíc si myslím, že její chování je jen obyčejná žárlivost.

Proto hledám dobrého člověka, hodné lidi, které by se jí ujali. Kočka je zatím dost plachá a zvyklá být venku, takže určitě není vhodná jen do bytu. Ale věřím, že by byla ráda za něčí společnost a třeba časem i za možnost pobýt i v teple. Ale to není nutné.

Pokud někdo má jen trochu možnost se kočky ujmout, prosím, ozvěte se. Děkuji.

Kontakt pro zájemce - 606 325 009 (Prachatice)


NALEZENÁ KOČIČKA - ČESKÁ ULICE, PRACHATICE
Je velmi přítulná a mazlivá - hledají se majitelé!
Kontakt na nálezce - 723 641 273 (Prachatice)


Hledáme nový domov nebo alespoň dočasnou péči pro opuštěnou kočku s koťaty (i jednotlivě). Koťata jsou narozená v červnu 2018 a máma kočka (černá) je jistojistě od někoho vyhozená, je zvyklá na lidi a hlavně na pohlazení. Umístění velice spěchá, protože se o kočičky jezdíme starat do zahrádkářské kolonie. Jakmile nasněží, nedostaneme se k nim.

Černobílé kotě
Prozatím mi říkají Nebojsa, absolutně tohle jméno vystihuje mojí povahu. Pro kus žvance si dojdu téměř kamkoliv (ani pes mi není překážkou). Protože baštím odmalička hodně, mám krásně kulaťounké bříško a jsem z koťat největší a můj černobílý kožíšek je krásně lesklý a hladký. Jistojistě jsem kocourek. Určitě se Vám budu líbit!:-P

Černé kotě
Mé jméno je Vykulín, ale spíš to vypadá na Vykulku, ale protože jsem trochu bázlivé, pohlaví není stopro jisté.
Nejsem sice tak odvážné jako můj bráška, ale téměř vždy ho následuju, je to vyzkoušené, vždycky se mi to vyplatilo. Jsem krásné, černé a rádo si čistím kožíšek, jo a taky si rádo hraju na stromech a ještě radši chytám větvičky, to je zábava na dlouho, zvlášť když si se mnou hraje nějaké ochotné prtě.:-D

Mourovaté kotě
Mourinka mi začali říkat, ale spíš by mi měli říkat "Mouriňák", ale kdo ví. Jsem trošku víc bázlivější než Vykulín, všude chodím poslední a tak na mě zbydou kolikrát jen zbytky. Pruhovaný kožíšek mám krásný a heboučký. Jsem trochu takový asociál.  Ale na fotce mi to sluší ze všech nejvíc, co?

Kontakt pro zájemce - 608 569 251 (okres Prachatice)


Hledám nový domov pro dva roztomilé asi pětiměsíční mouraté kluky. Jsou dobře živeni, v říjnu byli odčervení a mají obojky proti vnějším parazitům. Jeden je hladkosrstý a druhý polodlouhosrstý. Krmím je venku, bydlí na půdě, takže nemají zkušenosti s chozením na píseček. Určitě to ale zvládnou, venku si k tomuto účelu vybírají samé nakypřené bedýnky :-)

Kontakt pro zájemce - 604734873 a 388423944 (Horosedly, Čkyně – okres Prachatice)


Daruji nalezená koťata.
Jedná se o dvě koťátka narozena zhruba v září (kočička je černo-šedo-modrá a a kocourek do zrzava) a jedno z červen/červenec (kočička různobarevná).
Dále je na místě také roční kočička, která je též je různobarevná.
Všechny kočičky jsou čistotné a mazlivé.
Kontakt pro zájemce - 737 483 781 (Mirotice)

20. 10. 2018 k nám přišla cca 4-5 měsíční kočička, je mazlivá, moc hezká a evidentně zvyklá na lidi. Je tmavě šedá, silně připomíná britskou krátkosrstou kočku. Je čistotná, chodí na písek a je odčervená. Nemůžeme si ji nechat, protože se staráme o dalších 24 koček. Kočička se pohybuje v nebezpečné lokalitě u hlavního tahu. Umožnili jsme jí přístup do garáže, ale vzhledem ke studenému počasí, je to opravdu jen nouzové a dočasné řešení.
Vážnému zájemce nabízíme úhradu kastrace.
Kontakt pro zájemce - 731 017 759 nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kde se vzal, tu se vzal, nikdo neví odkuď, ale asi před dvěma týdny se na nádraží v Českých Velenicích objevil tento cca 5- měsíční bezprizorní kocourek. Potuloval se tam několik dní, aniž by se k němu někdo hlásil. Běhal od jednoho člověka k druhému, ale pomoci se nedočkal - až se nějaký pán slitoval a přinesl ho k nám.
Kocourek byl moc hladový a zapatlaný motorovým olejem, takže jestli nepřijel vlakem, přicestoval odněkud v motoru auta, nebo autobusu jako černý pasažér. Je zdravý - kromě ušního svrabu, který léčíme - moc přitulný, čistotný , snáší se s kočkama, se psi a miluje králíčka, s kterým byl dočasně umístěn v karanténě. Hledá si co nejdřív nový domov. Upřednostnil by baráček s bezpečným výběhem, ale i v interiéru se chová vzorně.
Je to živé klubíčko energie – když nemá parťáka ke hraní, tak na zahradě honí spadané listí, nebo si doma nosí v tlamičce hračky, vyhazuje je do výšky a loví. 😊
Nachází se u Rapšachu, novým páníčkům může být po domluvě přivezen.
Kontakt pro zájemce - 607 601 313
Go to Top