Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 35 KOČIČEK, 1 KRÁLÍKA A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

20. 8. - nové Mína, Luisa a Ebona, vydaná Puclinka

17. 8. - nová kočička v externích

16. 8. - nová koťata v externích

13. 8. - noví Dominik a Kristien, vydaný Pan Kostička

12. 8. - nové fotky u Elsy a Ferrera, aktualizovaný popisek u Elsy, nová koťata v externích

11. 8. - nová koťata v externích

8. 8. - vydaní Crash, Eddie a Ellie

5. 8. - nová Efi, vydaní Diego, Felixa a Kitly

3. 8 . - vydaná Kočičinka

2. 8. - nová koťata v externích

31. 7. - nový Čiko, aktualizované popisky u Drátěnky a Puclinky

30. 7. - vydaná Bína

28. 7. - noví Prokůpek, Metoděj, Cyril a Anežka

27. 7. - nová Alma

24. 7. - vydaná Kecka

23. 7 . - nové Mařenka a králice Vendulka

21. 7. - vydaní Brad a Thomas, nové fotky u Eddieho, Crashe a Diega

20. 7. - nová Kitly

 

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist


Daruji 10 let starou kastrovanou kočičku Daisy. Je moc hodná a zvyklá žít v bytě. Bohužel ji musíme dát pryč z důvodu vážných zdravotních problémů.
Kontakt pro zájemce - 736 608 382 (Strakonice)


Daruji květnová koťátka - černý kocourek a tři kočičky. Všechna jsou zdravá a dobře krmená.
Umístění velice spěchá. O kočičky se od konce srpna nemá kdo postarat - jedná se o nalezence.
Koťata se nacházejí v chatové oblasti Pašovice.
V případě zájmu telefonní číslo: 731 601 289.


Daruji koťátka. Jsou tři - jedno mouraté a dvě černé. Koťatům jsou 2 měsíce (narozena19. 5. 18). Už jsou samostatná.
Kontakt pro zájemce - 606 878 653


Darujeme koťátka od nalezené kočičky. Datum narození je odhadován na konec června. Koťátka jsou plašší, ale stále mají hodně času na to, aby je nový majitel ochočil.
Kontakt pro zájemce - 606 111 493 (Srubec u Českých Budějovic)


Nabízím do dobrých rukou tři malinkatá koťátka. Jsou to tří umpalumpové, už jim patří celý dvůr a na práci mají jen jídlo, hraní a spaní. 🐱🐱🐱 Zatím byla 2x odčervená a před cestou do nových domovů budou odčervena opět. Už baští konzervičky a namočené granule. Narodila se cca 30.5. a domů budou moci v druhé polovině srpna. Jsou zvyklá být celodenně venku. Okolí Českých Budějovic a Trhových Svinů nebo Bechyně ráda rozvezu.
Kontaktní telefon: 722 941 962


Páťa a Máťa, dva kočičí bratři jak se patří, hledají domov. Nejlépe společný, u lidí, kteří je budou mít rádi. Byli "umístěni" do opuštěné zahrady jakýmsi "dobrodincem" jako sotva odkojená koťata, a proto jsou na sebe velmi fixováni. Zahrada je navíc v současné době na prodej, a tak není jisté, zda budou moci zůstat. Jsou odčerveni, odblešeni a je jim přibližně 10 týdnů.

Kontakt pro zájemce - 776 855 975 (Svatý Ján nad Malší)


Darujeme 3 mourovatá koťátka (dvě kočičky a jeden kocourek) do dobrých rukou, nyní 3+ měsíční (nar. 21. dubna), takže potřebují do nové rodiny co nejrychleji. Zvyklá používat kočičí toaletu, krmena granulkami a kapsičkami běžné produkce. 2x odčervená.
Kontakt pro zájemce - 733 372 085 (Mokré u Českých Budějovic)


Jmenujem se Kačka, Kali, Kamilka, Koudy a Kulíšek, jsme asi 8 týdenní koťátka od mamky Kájiny, která se potulovala po ČK (tak jako mnoho dalších kočiček 😞 ). Maminka nás měla 5, bude kastrovaná a odčervenaa také nabídnuta k adopci, jako my... Teď jsme na prázdninách v Novohradských horách...
Jsme veselá, hravá, čistotná koťata. Odčervená, připravená jít domů...Budeme dáni do adopce jen hodným lidem na adopční smlouvu. Do bytu, nebo domečku na klidné místo...
Nacházíme se na Kaplicku, okres ČK, tel. na tetu je 607 083 317


Daruji do dobrých rukou koťátka, stáří cca 8 týdnů. Koťátek se ujala hodná paní, když přišla o kočičí maminku. Koťátka skvěle používají kočičí záchod, baští granulky i kapsičky. Komu chybí radostné chvilky s kočičím parťákem, ať kontaktuje dočasnou opatrovnici koťat. Koťátko je možné dovézt na trase Třeboň + okolí, Jindřichův Hradec + okolí, Veselí nad Lužnicí. Kontakt pro zájemce - 607 570 567 (obec Mníšek)


DARUJI STAŘEČKA!
Kocourek se jmenuje Kesík a je mu 16 let. Objevil se u nás jako kotě o povodních v srpnu 2002, pravděpodobně ho někdo vyhodil z auta, protože se motal na ulici mezi auty, tak ho teta pustila do baráku a už u nás zůstal, nikdy nebyl nemocný, pouze v poslední době měl asi 2x zánět močáku. Je kastrovaný, pravidelně odčervený a odblešený. Žil celých 16 let s mojí mamkou v domku, byl převážně doma v teple, ale je zvyklý chodit i ven, jen do bytu by se nehodil a pouze ven také ne, ideálně byt nebo dům s bezpečným výběhem ven. Ke svému člověku je velmi přítulný, rád se chová a mazlí, cizích se ale bohužel bojí, nedůvěřuje, je ale moc hodný, neškrábe, nekouše, pouze někdy syčí, když se bojí. S kočkami se nepere, je snášenlivý, ale určitě není vhodný do společnosti dominantní kočky nebo kocoura, ideální by pro něho bylo, kdyby mohl být sám, není vhodný k malým dětem, bojí se hluku, jakýchkoli rychlejších pohybů. Bohužel není zvyklý chodit na kočiči WC, jelikož měl k dispozici zahradu, chodil vykonávat potřebu tam, nevím, zda ještě bude možné v tomto věku naučit ho používat kočíčí WC. Doma bohužel moc čistotný není, občas se někde počůrá nebo vykadí, hlavně, když se bojí, je ve stresu, není puštěn včas ven atd. Občas i zvrací, je to už stářím, ne vždy se mu podaří strávit dobře jídlo. Co se týká stravy, je zvyklý na kvalitní kapsičky a granule. Momentálně se nachází v domě v Českých Budějovicích, kde je zvyklý a zatím ho každý den krmí sousedka, kocoura rádi dovezeme. Ideální by tedy pro něho byla nějaká klidná domácnost bez dětí a dalších zvířat (psů se bojí), kde by mohl být v teple, dostával kvalitní stravu a měl přístup na zahradu. Novému majiteli bych v případě potřeby byla ochotná přispívat na stravu a ocenila bych občas zprávu, jak se kocourkovi daří.
Kontakt pro zájemce - 601 590 200

 


Kocourek Fredie a kočička Leelushkaa, kastrovaní, očkovaní, staří necelé 2 roky. Kocourek je aktivnější, hravější. Oba jsou super, vhodní do rodiny.

Kontakt pro zájemce - 602 268 069 (Č. Budějovice - Třeboň)


Daruji hodným lidem bílo-zrzavého kocourka, kterého majitelé tolerovali, ale jeho potřeby a problémy ignorovali. Je po kastraci, preventivně zbaven všech parazitů a velkého množství klíšťat po celém těle. Byl hodně hubený, jako chroustik. Nyní zesílil - provedena celková údržba zuboženého zvířátka. Vypadá jako velké koťátko, je mu ale již 6 let. Je zvyklý venku, ale v bytě by mu bylo určitě lépe. Procházíme se po zahradě v kšírkách a co pár kroků se chce mazlit. Asi proto, že mu mazlení tak moc chybí. Jen naše rozmazlená kočka mu znepříjemňuje život a také další kočička čeká na pomoc.

Kontakt pro zájemce - 607 255 332


Daruji nalezenou handicapovanou kočičku Eni

Kočička je nalezenec (je jí cca. 20-22 měsíců), očkovaná, kastrovaná, je však handikepovaná po srážce s autem, nehodí se z toho důvodu k dětem. Potřebuje hodně lásky, pak je vděčná. Chvíli ji trvá než si zvykne na lidi. Jen je třeba jí dát opravdu čas, pak přijde sama i do postele. Musí vědět, že ji nikdo neublíží. Prostě trpělivost. Už si umí i hrát s hračkama - před tím to vůbec neuměla, všeho se bála.
Může chodit i ven. Ráda se sluní na parapetu okna. Jen je problém - nesnese další přítomné kočky. Nevím jak s kocourama, ale s mýma kočkama se dodnes nezkamarádila. Eni bydlí v podkroví a moje kočky v přízemí. Jinak to nešlo.
Granule, kapsičky a syrové maso jí dobře.

Kontakt - 733 768 831 (Mydlovary)


UMÍSTĚNÍ VELICE SPĚCHÁ!

Daruji dva nalezence - kočičku a kocourka. Bohužel se brzy z místa stěhuji, takže nebude kdo by se o ně postaral.
Na prvních dvou fotkách je Pepa, chodí k nám chodí asi 3 roky, takže je mu asi i tolik let. "Bydlí" v nedaleké neobydlené zahradě a zřejmě spí v přiléhající půdě, která patří staršímu stavení. Pepa je moc hodný kocourek, ale velmi plachý. I když ho krmím, nesmím se přiblížit víc jak na 1 metr, nedej bože, abych si ho chtěla pohladit. Zřejmě má špatnou zkušenost s lidmi. Je mi jasné, že není příliš na půdě žádoucí. Pepa má malinko natrhlé jedno ouško, je zvyklý žít venku. Bude ideálním kocourem na lovení myšek ;)

Na dalších dvou fotkách je drobná mládežnice Prtivousek. Najednou se tu na podzim objevila, předpokládám proto, že je jí ani ne rok. Zřejmě tvoří společenství s Pepou, je to podle mého také nechtěná kočička. Usuzuji tak proto, že je také plachá, i když zřejmě díky tomu, že je polokotě, se dá před jídlem pohladit, zřejmě bych ji i chytila. Určitě bude vhodná hlavně na bydlení venku, ideálně jako myšilovka ;)
Kontakt pro zájemce - 773 797 475

Go to Top