Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 29 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

10. 7. - vydaná Kamča

6. 7. - nová Čečetka, Norbík, Nora, Nosík a Nikola, vydaná Slepuška

2. 7. - vydaná Ida

29. 6. - nové Ida a Ifa

28. 6. - nový kocourek v externích

22. 6. - vydaná Julina

20. 6. - noví Vojtěška, Mařinka, Barvínej, Kociánek, Jetýlek a Šťovítek

19. 6. - vydaní Stračena a Tulík, nové kočičky v externích

31. 5. - vydaná Helča

27. 5. - vydaná Gábinka

26. 5. - noví Číčánek, Syčka, Julina, Slepuška, Želvuška, Kamča a Fiolka

14. 5. - noví Stračena, Helča, Bobík, nový kocourek v externích

12. 5. - vydaný Drobek

4. 5. - nový Větvík

3. 5. - nový Ondra, Magdalenka, Bohdanka a Kryšpín

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

brit banner 1

 


Před Vánoci nám dal někdo do zahrady tři kocourky. Podle doktora jsou to srpnová koťáta - takže jsou témeř roční. Kocourci jsou kastrovaní, odčervení, odblešení, přijdou na krmení až k Vám, dva z nich se nechají chvilku hladit, ten poslední Zrzounek jen lehce - ten je nejbázlivější. Jsou zvyklí být ve smečce s dalšími14 kočkami - tři submisivní kočičky začínají ale vyhánět, proto pro kocourky řeším nový domov. Jestli by snesli psa, nevím. Pokud by byl zájem, ráda bych se dojela nejprve podívat, kam kocourci půjdou a pak bych je dovezla.
Kontakt pro zájemce - 739 528 268 (Lužnice - 6 km od Třeboně)


Zlatuše je dvouletá, kastrovaná a očkovaná kočka. Jelikož jsme se přestěhovali do paneláku, tak je bohužel nešťastná. Nejradši by byla venku a být "zavřená" se ji vůbec nelíbí. Byla bych moc ráda, kdyby se dostala někam, kde by mohla být venku a ráda by se vracela domů. Mazliva moc není, ale je hodná i když plašší, když někoho nezná. Ale když už pozná, tak se jednou za čas přijde i pomazlit.
Kontakt pro zájemce - 702 155 408 (Borovany)


❤OLINKA - stará kočička, je u nás rok. Předchozí život venku odnesla chronickou rýmou. Pravděpodobně po srážce s autem utrpěla mnohočetnou zlomeninu přední nohy. Zlomeniny jsou staré, neléčené. Olinka kulhá, ale nebolí jí to a nebrání v normální chůzi. Hodila by se do bytu jako milovaný, hýčkaný jedináček. Děkujeme, telefon: 607 083 317 ❤

Ivuška, krásná, malá kočička, tak moc miluje svojí svobodu. Je jí rok a půl, je kastrovaná. Pokud se chce mazlit, mňouká tolik, abyste ji náhodou nepřehlédli. Potom přede s takovou vervou, až je to legrační. Všechno dělá s plným nasazením. Je velmi nenáročná a miloučká. Absolutně nekonfliktní k ostatním kočkám, zvyklá na psy. Hledáme pro ní milující domov, kde by mohla chodit bezpečně ven, ale i dovnitř, do tepla. Nachází se na Kaplicku. Vážní zájemci,  prosím, volejte číslo 607 083 317 nebo 728 140 540.

ÁRONEK, AMÁLKA a ALEŠEK. Sourozenci, narozeni na jaře 2019 divoké kočičce, vyhlíží láskyplné domovy. Ještě o ně nikdo neprojevil zájem.😔 Je nám to moc líto, jsou to takový šikulínci. Čekají třeba právě na vás. Jako i další kočičky v depozitu na Kaplicku, okr. ČK, tel. 728140540, 607083317.


Daruji kocourka, kterého jsem se ujala na dobu, než se majitelka vrátí z nemocnice. Ta se však už nevrátí.

Dle mého názoru kocourek byl v dost špatném stavu, byl podvyživený, bojí se, byl vystresovaný, nenechal se pohladit, dosti zapáchal. Nicméně jsem využila jeho vystresováni, hned jsem ho vyčesala a vykoupala. Nyní po týdnu už se kocourek nechá občas pohladit, ještě se bojí, syčí, je schovaný stále ve skříni. Ale už začíná vykukovat a zajímá ho, kde vůbec bydli, hlavně v noci, kdy spíme a myslí si, že o něm nevíme 😀 Kocourek ma velký hlad, takže se nechá krásně nakrmit, vezme si i z ruky, chodí na zachůdek. Až získá důvěru, myslím si, že bude velky mazel a vděčný parťák. Jakmile se mi podaří, aby trošku přibral a nebude se tak bát, vezmu ho na kastraci. Kocourek je starý cca 3 roky. Bohužel si kocourka nechat nemůžu, mám již své 3 kočky v bytě. Potřebuje ze začátku asi trošku trpělivosti, ale až zjistií že se mu dostává lásky, tak se jistě odmění💖

Kontakt pro zájemce - 728 931 840 (Velešín)

 


 

Go to Top