Anita

Informace – Anita

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaná
Narození: cca červenec 2022
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 23/22

18. 2. 2023 odjela Anitka do bytu v Českých Budějovicích.

Úžasně šikovné, komunikativní koťátko, hravé a zvědavé, jak má být. Co potřebuje, o to si pěkně řekne mňouknutím. Původně plachá jako zbytek jejích sourozenců, postupně si ale zvyká. První týden v bytě se pohybovala především podél stěn a pod nábytkem a hlídala si odstup, teď už ostražitost opadá. Z Anitky se postupem času stala mazlivá a komunikativní kočička. Bohužel má ale slabší imunitu a tak čas od času bojuje s nějakou kočičí virózou. V depozitu je Anitka s dalšími kočkami, pejsky a s rozumnými dětmi, které vědí, jak se ke kočkám chovat. Se všemi členy domácnosti vychází dobře. Anitka je 100% čistotná, moc ráda baští. Nový domov hledáme pouze v bytě, s ohledem na slabší imunitu, nejlépe do týmu s další kočkou, ale není podmínkou.

5. 9. 2022 jsme přijali Anitu z Protivína ze zakočkované lokality, kde jsou již všechny dospělé kočky vykastrované. Koťátka byla přijata k nám.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram