Bábulka

Informace – Bábulka

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaná
Narození: cca 2010
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 4/21

21. 6. 2021 se Bábulka odstěhovala s bezva lidmi do bytu v Českém Krumlově.

Bábulka je velice vděčná a mazlivá drobounká kočinka, kterou jsme přijali na konci února. Jedná se o starší venkovskou kočičku, která si nyní užívá života v teple a pohodlí. Bábulka miluje pejsky, přítomnost dalších koček nevyhledává, nicméně se je naučila tolerovat. Bábulka moc ráda baští a to jak maso z konzervy, tak granulky, nejraději společně se psy z jejich misek 🙂 a je 100% čistotná. V depozitu je zvyklá i na přítomnost dětí, které jí také vůbec nevadí. Bábulka, zřejmě po starším neléčeném zranění, nepatrně kulhá na zadní nožku, ale nijak ji to v životě neomezuje a nožku necháme ještě důkladně vyšetřit. Pro Bábulku hledáme nový domov v bytě, kde si bude užívat pohodu, teplo a klid.

23. 2. 2021 jsme přijali kočičku společně se dvěma koťaty z okolí Veselí nad Lužnicí. Kočička i koťata byly ve špatném zdravotním stavu, okamžitě zaléčeni ATB, koťata bohužel svůj boj o život prohrála, Bábulka se zdárně zotavila.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram