Baruška

Informace – Baruška

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaná
Narození: 2016
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 9/21

21.8.2021 odjela Baruška s fajn pánem bydlet do bytu v Č.Budějovicích, kde bude opečovávanou jedinou kočičkou v domácnosti.

(původní jméno)
Baruška prožila celý svůj život jako opečovávaná a milovaná kočičí dáma. Žila v domácnosti se starým pánem, který Barušce dopřával jen to nejlepší. Bohužel došlo k situaci, kdy se její majitel ocitl v nemocnici, ze které se s největší pravděpodobností již nevrátí a Baruška zůstávala sama v bytě, kam ji chodili krmit příbuzní. Zpočátku se v depozitu Baruš cítila velice zrazená, celé dny trávila ležením na skříni a pozorováním okolí. Baruška za více než měsíc v depozitu udělala obrovský pokrok, stala se z ní dokonalá bytová kočka, je čistotná, klidná, vychovaná, mazlí se, krásně reaguje, když se na ni mluví, užívá si přítomnost lidí, je dokonalá společnice. Jediné, co Barušce bude vadit vždy, jsou ostatní kočky. Hledáme pro Baruš nový domov v bytě, kde bude opečovávaným jedináčkem, který Vás opravdu nikdy nezklame.

2. 5. 2021 jsme přijali Barušku po majiteli, který se již o kočičku, vzhledem ke svému zdravotnímu stavu, nemohl nadále starat a jeho příbuzní se na nás obrátili s prosbou o pomoc při hledání nového domova.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram