Bertík

Informace – Bertík

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaný, očkovaný
Narození: 2018
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 10/21

17. 11. 2021 odjeli společně Bertík s Čertíkem s velmi milou paní do domku v Soběslavi, kde budou mít spoustu psích kamarádů a jednoho malého človíčka na hraní.

Bertík byl při příjmu vyplašený, ale postupně zjišťuje, že depozitní teta nenosí jen baštu a neuklízí písek, ale také umí příjemně podrbat za ouškem a na zádíčkách. Na depozitní tetu si již pěkně zvyknul, ale před cizími je nadále ostražitý. Doporučujeme ho do rodiny, kde mu dají dostatek času na aklimatizaci. V komunikaci mu skvěle pomáhají kočičí hračky, na které krásně reaguje a i když člověku plně nedůvěřuje, tak se i před cizími lidmi dokáže s míčkem nebo jinou hračkou parádně rozdovádět 🙂 Rozhodně ho nedoporučujeme k dětem. Těch se opravdu bojí - nemá rád větší hluk. Pejsek, který mu nebude ubližovat, mu nevadí (nekamarádí se, ale ani jej nenapadá, prostě pejska jako správný lord kočičák ignoruje).

1. 5. 2021 Bertík je jedním z kocourků, kteří byli přijati od lidí, kterým vyhořel dům v Horním Žďáře u J. Hradce a tak se museli vystěhovat a kočičky neměli kam dát.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram