Čečetka

Informace – Čečetka

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaná, očkovaná
Narození: duben 2020
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 99/20
5. 2. 2022 se po dlouhých měsících u nás konečně usmálo štěstí na Čečetku, která se odstěhovala s milou slečnou do Rudolfova, kde bude mít ještě kocouřího kamaráda.
Čečetka je kočička s narušenou motorikou, ušla ale obrovský kus cesty a ani byste to na ní už nepoznali 🙂 Je velmi šikovná, kam potřebuje, tam si vyleze - i když ještě občas padá. Bohužel hodně baští, takže se z ní stal "pecen chleba" - s její zakrslou hlavičkou tak vypadá trochu neforemně, to vše ale vynahrazuje její nádherná povaha - Čečetka je totiž velmi přátelská, hravá a závislá na člověku. Ráda dovádí s ostatními depozitními kočičáky, ale jen když má náladu. Bude dána výhradně do bytových podmínek, bez malých dětí, psy nezná; určitě nebude kočičím jedináčkem - kočičího společníka vyžaduje.

 4. 6. 2020 jsme přijali malou Čečetku snad již jako poslední kočičku z farmy na Prachaticku. Čečetka utrpěla ještě na farmě vážný úraz, když spadla z půdy při hledání si něčeho k snědku (její sourozenci byli již tou dobou mrtví a kočičí matka již o Čečetku nejevila zájem). Navíc měla zánět v očích, rýmu, ušní svrab a byla masivně začervená. Následkem pádu jí zůstala narušená motorika a trochu zhoršené vidění (kouká jakoby “šejdrem”).


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram