Čečetka

Informace – Čečetka

Vlastnosti: kastrovaná, očkovaná
Narození: duben 2020
Evidenční číslo: 99/20

Čečetka je kočička s narušenou motorikou, ušla ale obrovský kus cesty a ani byste to na ní už nepoznali 🙂 Je velmi šikovná, kam potřebuje, tam si vyleze - i když ještě hodně padá, s tím se musí počítat a mít tomu uzpůsobený byt. Hodně baští, takže začíná mít sklony k obezitě - s její zakrslou hlavičkou tak vypadá trochu neforemně, to vše ale vynahrazuje její nádherná povaha - Čečetka je totiž velmi přátelská, hravá a závislá na člověku. Ráda dovádí s ostatními depozitními kočičáky. Bude dána výhradně do bytových podmínek, bez malých dětí, psy nezná; určitě nebude kočičím jedináčkem - kočičího společníka vyžaduje.

4. 6. 2020 jsme přijali malou Čečetku snad již jako poslední kočičku z farmy na Prachaticku. Čečetka utrpěla ještě na farmě vážný úraz, když spadla z půdy při hledání si něčeho k snědku (její sourozenci byli již tou dobou mrtví a kočičí matka již o Čečetku nejevila zájem). Navíc měla zánět v očích, rýmu, ušní svrab a byla masivně začervená. Následkem pádu jí zůstala narušená motorika a trochu zhoršené vidění (kouká jakoby “šejdrem”).


Máte zájem? Zavolejte nám :-)
Tel.: +420 777 148 532
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram