Čertík

Informace – Čertík

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaný
Narození: asi 2017
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 22/20

24. 4. 2020 odjel Čertík bydlet do domečku v Plavu.

Čertík je na rozdíl od svého parťáka Zrzíka, se kterým přišli společně do depozita, stále velmi bojácný a vystrašený, ale není agresivní. V předchozím domově měl možnost vycházet ven na zahradu i být doma ve společnosti své paničky, se kterou byl kamarád a spával s ní v posteli. Čertíkovi bude ještě asi pár týdnů trvat, než se dostane ze svého smutku a stresu, nejdříve přišel o paničku a pak se ještě musel přestěhovat, těch změn je pro něj v krátké době mnoho. Čertík je velmi čistotný, baští granulky, kapsičky i syrové maso. Nový domov pro Čertíka budeme hledat nejlépe v domku, kde bude mít bezpečný přístup ven, ale bude potřeba s kocourkem dlouhodobě pracovat, mít trpělivost a dát mu dost času na aklimatizaci. Nyní po třech týdnech v depozitu už není zalezlý a nesnaží se za každou cenu zmizet ze světa, opatrně začíná sledovat okolní dění a nechává se lehce pohladit.
20. 3. 2020 jsme do depozita přijali dvojici kocourů po zemřelé majitelce, příbuzným nebyl další osud kocourů lhostejný a intenzivně hledali možnosti, jak jim najít nový domov, neboť sami mají již několik vlastních koček, a tak se oba kluci dostali k nám do depozita.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram