Cipísek

Informace – Cipísek

Vlastnosti: kastrovaný, očkovaný, FIV, FeLV negativní
Narození: květen 2022
Evidenční číslo: 7/23
Z plachého kocourka polodivoké venkovní kočky se vyloupnul neskutečný mazel a moc milý a hravý klouček. Je samozřejmě stále bázlivý a na vše nové si nejprve musí pomalu zvyknout, takže bude potřebovat trpělivost a klidný přístup ze strany nových majitelů. Může žít v bytě (se zajištěnými okny), ale i v domku s možností chodit ven (v bezpečné lokalitě - ne ve městě). Není vhodný k malým dětem, a ani jako jedináček, kočičí společnost vyhledává (pochází z početné kočičí kolonie).
14. 2. 2023 jsme přijali Cipíska z lokality, kde kastrujeme plaché kočky (chatová oblast poblíž Boršova nad Vltavou). Cipísek byl velmi nastydlý, měl oko zalepené hnisem, byl podvyživený - už ani nechodil k jídlu, jen odevzdaně ležel v zateplené boudičce, kterou tam mají kočičky na spaní. Absolvoval léčbu antibiotiky a šetrné odčervení (měl navrch i svrab a blechy) a zdárně se uzdravil.

Máte zájem? Zavolejte nám :-)
Tel.: +420 777 148 532
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram