Čudlík

Informace – Čudlík

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaný
Narození: cca 2016
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 46/23

1. 2. 2024 se dočkal svého vysněného domova Čudlík. Odjel do Prachatic k velmi početné rodince a naší bývalé svěřenkyni.

Čudlík je velmi milý a nekonfliktní kocourek. Byl přijat v horším stavu, kdy měl v uchu velký polyp, který ho bolel, tudíž kocourek převážně nehybně ležel. Krevní výsledky dopadly dobře, proto se co nejdříve ouško operovalo. Operace se podařila a Čudlíkovi se viditelně ulevilo.
Čudla miluje drbání na krku, užívá si hlazení, nastavuje zadnici a vrní. Bude dobrým parťákem pro lidi, kteří se nebojí ukázat kocourkovi, že láska kvete v každém věku. Po zkušenostech, které z venku má, hledáme bydlení uvnitř domu či bytu a spíše v klidné domácnosti bez malých dětí. Je čistotný a apetit má opravdu velký. Chutná mu vše, co dostane. Klidně může jít do adopce i se svou velmi ustrašenou partačkou Tvigy nebo jako jedináček, pejsků se bojí.

19. 9. 2023 jsme přijali kocourka z Protivína, kterého společně s Tvigy opustili majitelé a nechali je napospas vlastnímu osudu. Kocourek má v oušku velký polyp a celkově působí hodně smutně, tak uvidíme po kontrole u veterináře, jak na tom chlapeček bude.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram