Etela

Informace – Etela

Vlastnosti: kastrovaná, očkovaná, FIV, FeLV negativní
Evidenční číslo: 37/19

Etelka je komplikovaná kočičí osobnost, zvykla si až příliš na depozitní tetu a k nikomu cizímu nejde a to ani k těm, které už zná 3 roky, co ji máme... Etelka se ráda schovává na vyvýšeném místě, kde ji nikdo neruší a kde má rozhled o případném blížícím se "nebezpečí". Když se jí zasteskne po lidské blízkosti, nekompromisně se člověku vecpe na klín, nebo rovnou za krk, kde spokojeně přešlapuje a vrní. Etelka potřebuje klidnou stabilní domácnost bez malých dětí, bez dalších zvířátek (maximálně by mohla jít do adopce s kocourkem Mauglím, kterého si jako jediného oblíbila), chce být jedináček a mít člověka jen pro sebe... ideálně nějakou osamělou paní, anebo manželský pár, s domečkem v bezpečné lokalitě... Etelka potřebuje zezačátku velikou dávku trpělivosti ze strany nového majitele, aby si na něj zvykla. Jakmile se tak stane, už se ho nepustí.

9. 7. 2019 jsme přijali do péče čtveřici černých koťátek ze Slavonic, která se narodila toulavé kočičce, jíž se ujala jedna hodná paní.


Máte zájem? Zavolejte nám :-)
Tel.: +420 777 148 532
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram