Etela

Informace – Etela

Vlastnosti: kastrovaná, očkovaná, FIV, FeLV negativní
Prostředí: Venkovní
Stav: Zdravá
Evidenční číslo: 37/19

Etelka je nádherná černočerná kočička, s atletickým tělem a velmi jemným lesklým kožíškem, s bílým srdíčkem na prsou. Je to velmi temperamentní kočička, všude vyleze nebo vyskočí, nic pro ní není překážka. Miluje lovení všeho, co se hýbe. Je však i velmi mazlivá (a žárlivá!). Mňoukáním se dožaduje, aby jí teta vzala do náruče, odkud si vyšplhá na rameno nebo záda - tam spokojeně přede a kouká se, co kde lítá 🙂 Bohužel se velmi fixovala na jediného člověka a tak se před návštěvami neukazuje anebo nestojí o jejich zájem, ale trpělivého majitele by to nemělo odradit - jistě by se rychle fixovala na nového člověka, když by jí dal dostatek šance a lásky. Může jít do adopce buď do bytových podmínek se zajištěnými okny/balkonem sítí (nutnost - na sítě i tak šplhá!!!), ale lépe do domku se zahradou v bezpečné (!) lokalitě, aby mohla dát volný průchod svému temperamentu. Chce být jedinou kočičkou v domácnosti; na psy zvyklá není. Není vhodná k malým dětem; vyžaduje spíš klidnější domácnost. Je samozřejmě čistotná, v jídle si už malinko vybírá - nejraději má syrové maso nebo kapsičky s trhanými kousky masa.

9. 7. 2019 jsme přijali do péče čtveřici černých koťátek ze Slavonic, která se narodila toulavé kočičce, jíž se ujala jedna hodná paní.


Máte zájem? Zavolejte nám :-)
Tel.: +420 777 148 532
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram