Fiolka

Informace – Fiolka

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaná
Narození: cca 2018
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 87/20

 

9. 3. 2021 se po necelém roce v depozitu dočkala i plachá Fiolka a odjela s mladým párem bydlet do bytu v Českých Budějovicích. Fiolka se v novém domově ihned zabydlela a stala se z ní velice mazlivá dáma.

Fiolka je další z koček, které žily v bytě plném nekastrovaných kocourů a koček a tak i ona neustále rodila a následně o koťata přicházela. Fiolka v červnu porodila 3 koťatka, která svědomitě odchovala. Nyní je již s námi v domácnosti, zvykla si na ostatní kočky a psy. Je zvyklá na poměrně velký cvrkot domácnosti, kde pobíhají děti a psi. Fiolka přivykla velmi rychle, nicméně kontakt s člověkem zatím vůbec nevyhledává a i když si život doma náležitě užívá, nejraději pochrupává na křesle v obýváku 🙂 , tak stále zůstává duchem. Fiolka moc ráda baští, je čistotná. Hledáme pro ni klidný domov, nejlépe s další kočkou, kde na ni nebudou kladeny nároky na kontakt s člověkem.

14. 5. 2020 jsme do depozita přijali první nášup koček od sociálně slabé rodiny z Kaplicka. Fiolku jsme přivezli ve vysokém stupni březosti.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram