Hurvínek

Informace – Hurvínek

Vlastnosti: kastrovaný, očkovaný
Narození: konec srpna 2020
Evidenční číslo: 133/20

Hurvínek ušel obrovský kus cesty za tu dobu, co je u nás. Z malého zmateného, plachého koťátka, které se narodilo s vážným defektem očí, je nyní sebevědomý kocourek, který roste do obřích rozměrů 🙂 Po operaci očí (kvůli jejich postupující degeneraci) se úplně změnil, dodal si odvahu a začal být vůči člověku velmi přátelský, takže se nyní nemůže dosyta vymazlit a spí zásadně s depozitní tetou v posteli. Je velmi šikovný, samostatný a hravý.
Půjde do adopce výhradně do bytu se zajištěnými okny/balkonem (podmínka!). Mohl by jít i jako jedináček, pokud by se mu majitelé hodně věnovali, je nutné mít však na paměti, že potřebuje ještě hodně času a trpělivého přístupu, aby si v novém domově zvyknul. Není vhodný do rodiny s malými dětmi, potřebuje velmi stabilní domácnost.

 

4. 11. 2020 na Hurvínka a jeho sourozence jsme čekali dva měsíce, než je jejich maminka přivede ukázat, abychom mohli celou rodinku odchytnout a ubytovat u nás v depozitu. Patří k nim i kočičky Zoja a Deborka. Všechny tyto kočičky byly masivně začervené tasemnicemi a škrkavkami. Patřily pánovi, který před rokem zemřel, od té doby žily kočičky na pozemku samy a starala se o ně laskavá paní sousedka.


Máte zájem? Zavolejte nám :-)
Tel.: +420 777 148 532
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram