Hurvínek

Informace – Hurvínek

Vlastnosti: kastrovaný, očkovaný
Narození: konec srpna 2020
Evidenční číslo: 133/20

Hurvínek ušel obrovský kus cesty za tu dobu, co je u nás. Z malého plachého koťátka, které se narodilo s vážným defektem očí, je nyní sebevědomý kocourek, který narostl do obřích rozměrů (8 kg - má v předcích britské kočky). Po operativním vyjmutí očí (kvůli jejich postupující degeneraci) se úplně změnil, dodal si odvahu a začal být vůči člověku velmi přátelský, takže se nyní nemůže dosyta vymazlit a spí zásadně s depozitní tetou v posteli. Je velmi šikovný, samostatný a hravý, neskutečně oddaný a na člověku závislý.
Půjde do adopce výhradně do bytu se zajištěnými okny/balkonem (podmínka!). Byl by nejraději jedináček a celý den strávil člověku na klíně, byl by tak ideální k lidem, kteří už mají velké děti, a tráví hodně času doma. Není vhodný do rodiny s malými dětmi, potřebuje velmi stabilní domácnost.
Ukázalo se, že Hurvínek trpí jakousi formou epilepsie, která se projevuje, když spí. Zkoušíme léčbu, která by měla tento problém potlačit a Hurvínkovi tak dopřát klidné a bezpečné spaní.

 

4. 11. 2020 na Hurvínka a jeho sourozence jsme čekali dva měsíce, než je jejich maminka přivede ukázat, abychom mohli celou rodinku odchytnout a ubytovat u nás v depozitu. Patří k nim i kočičky Zoja a Deborka. Všechny tyto kočičky byly masivně začervené tasemnicemi a škrkavkami. Patřily pánovi, který před rokem zemřel, od té doby žily kočičky na pozemku samy a starala se o ně laskavá paní sousedka.


Máte zájem? Zavolejte nám :-)
Tel.: +420 777 148 532
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram