Jakoubek

Informace – Jakoubek

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: očkovaný, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narození: cca polovina srpna 2020
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 122/20

17. 10. 2020 se Jakoubek odstěhoval spolu s Jůlinkou do nového domova - do bytu v Č. Budějovicích k milému mladému páru.

Jakoubek je klasický mamánek - nejraději se mazlí, baští, a když si na něj ségra dovoluje, tak spustí hysterický jekot 🙂 Svou sestřičku ale velmi zbožňuje, tvoří úžasnou dvojici. Je to velmi zvídavý a šikovný kocourek - všude vyleze, až se kolikrát divíme, jak se kam dostal.
Sice byl nalezený jako ještě velmi malinký a zbídačený, jasně dal ale najevo, že mlíko je pro mimina - on chce maso! Nejraději má totiž maso, ať už syrové nebo vařené, a masové konzervy, s chutí se ale pustí i do granulek. Bude dán do adopce do bytových podmínek (ideálně se zabezpečenými okny/balkonem), k další kočičce/kocourkovi (nebo se svou sestřičkou :-)), zkušeným majitelům.
9.9. 2020 jsme přijali ze stejné lokality, tj. z autobusové zastávky u Kájova, další koťátko, ve věku naší Jůlinky, tedy pravděpodobně jejího brášku.... Byl velmi podvyživený, podchlazený, dehydrovaný a plný parazitů, dlouho si léčil střevní potíže..


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram