Jůlinka

Informace – Jůlinka

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: očkovaná, PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narození: cca polovina srpna 2020
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 121/20

17. 10. 2020 se Jůlinka odstěhovala spolu s Jakoubkem do nového domova - do bytu v Č. Budějovicích k milému mladému páru.

Z Jůlinky roste pěkný sígr 🙂 Je to velmi sebevědomá kočička, která je plná elánu a chuti objevovat svět. Je však i velmi mazlivá a na člověku závislá. Tvoří úžasný tandem se svým bráškou Jakoubkem, jeden bez druhého nedá ránu.
Po nalezení musela být uměle dokrmována kotěcím sunarem a museli jsme jí pomáhat s vyprazdňováním, jak to u takto malých nalezenečků bývá; měla problémy s trávením a byla nachlazená, vše však zvládla a nyní je již plně samostatná a naprosto čistotná. Bude dána do adopce do bytových podmínek (ideálně se zabezpečenými okny/balkonem), k další kočičce/kocourkovi (nebo se svým bráškou :-)), zkušeným majitelům.
27. 8. 2020 jsme přijali zhruba dvou až třítýdenní koťátko, nalezené na autobusové zastávce u Kájova. Holčička byla podvyživená, měla zahnisaná očička a zánět střev..


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram