Lipánek

Informace – Lipánek

Vlastnosti: kastrovaný
Narození: konec září 2020
Evidenční číslo: 135/20

Lipánek je krásný kocourek, s pastelově rezavým zabarvením. Už se hezky vymazlil a nechá se pomazlit i od úplně cizích lidí. pohladí i úplně cizí lidé. Nesmí se na něj ale moc hrr, nejspíš bude vždy trochu lekavý a opatrný, takže klidný přístup je na místě. Je velmi zvědavý a velmi rád si hraje. Půjde do adopce výhradně do bytu se zajištěnými okny/balkonem, k dalšímu kočičákovi nebo kočičce, možná by byl spokojený i úplně sám, protože na ostatní často vrčí a usurpuje si hračky i jídlo jen pro sebe.

10. 11. 2020 na Lipánka a jeho sourozence jsme čekali dva měsíce, než je jejich maminka přivedla ukázat, abychom mohli celou rodinku odchytnout a ubytovat u nás v depozitu. Patří k nim i kočičky Zoja a Deborka. Všechny tyto kočičky byly masivně začervené tasemnicemi a škrkavkami a tak měly velmi náročné odčervování, doprovázené zdravotními komplikacemi v podobě průjmu a zvracení. Patřily pánovi, který před rokem zemřel, od té doby žily kočičky na pozemku samy a starala se o ně laskavá paní sousedka.


Máte zájem? Zavolejte nám :-)
Tel.: +420 777 148 532
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram