Máňa

Informace – Máňa

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaná
Narození: duben 2022
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 33/22

21. 11. 2022 Máňa byla mazaná a během pár dní si omotala depozitní rodinu kolem drápku, proto již nový domov nehledá. Bydlí v domku se zahradou, kde má spoustu kočičích i dvounohých kamarádů a plnými doušky si užívá teplíčko a nonstop plnou misku papání.

Máňa je v dobré výživové i fyzické kondici, nebyla na první pohled nemocná a neměla žádné zřejmé vnější parazity. Je však čerstvě po kastraci, což značí vyholené břicho a jizva ještě s nevstřebanými stehy. Vzhledem k těmto okolnostem jsme pomocí sociálních sítí pátrali po původním majiteli, kterého se nám během dvou dnů skutečně podařilo dohledat. Po vzájemné dohodě jsme dospěli k rozhodnutí, že bude kočička přijata do péče našeho spolku a budeme jí hledat nový domov. Paní majitelka totiž kočičku sama zachránila před jistou smrtí s tím, že jí bude následně hledat nový domov. Kočička jí však následně utekla a když se jí nepodařilo ji dohledat, myslela si, že si kočičku někdo osvojil.

14. 11. 2022 byla ve večerních hodinách v uzamčeném nepoužívaném suterénu panelového domu v Písku odchycena kočka a kvůli neznalosti zákona převezena k nám.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram