Moja

Informace – Moja

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaná, očkovaná
Narození: cca 2017
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 136/20
17. 9. 2021 odjela Mojinka do nového domova do Protivína - s moc moc hodnými lidmi, kteří už plachou kočičku měli, takže se nebojí ani takové výzvy, jako je Moja. A bude moct po čase chodit ven, na louku a do lesa. Tak moc držíme palce, ať se brzy osmělí a je z ní mazlinka!

Moja je zatím velmi plachá kočička, žije si v bytě svým vlastním životem, ráda si hoví na okně nebo někde v pelíšku. Nesnese lidský kontakt, alespoň zatím, mazlivá určitě byla a zase bude, jen to bude vyžadovat opravdu hodně času a trpělivosti, nesmí se na ní nijak tlačit. Jakýkoliv nezbytný úkon, který jsme s ní potřebovali provést, nás vždy opět vrátil zpět do "módu nedůvěry". Moju ještě čeká očkování, pak může vyrazit domů, do domku nebo bytu, do klidné rodiny bez malých dětí. Jiné kočky jí nevadí; v jídle upřednostňuje granulky, je čistotná.

10. 11. 2020 jsme přijali Moju a její dvě zbývající koťátka, Plamínka a Lipánka. Všichni byli příšerně začervení. Moja zůstala rok na dvoře bez přístupu do domu po tom, co zemřel její majitel a až po roce se pozůstalí rozhodli situaci s kočičkama řešit. Krmeny byly hodnou paní sousedkou.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram