Naomi Campbell

Informace – Naomi Campbell

Kočka našla nový domov
Narození: cca 2020/2021
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 2/22

5. 3. 2022 odjely všechny slepičí holky (Linda, Heidi, Tyra, Naomi a Eva) do nového domova do Těšína, kde zaplní prázdnou zahradu po zemřelém pejskovi.

ošetřena proti čmelíkům

Naomi Campbell je jedna ze slepičích modelek, která byla zachráněna před odvozem na jatka. Momentálně je velice vystrašená a až se trošku uklidní, určitě dodáme lepší fotky. Podle fotky vidíte, že je potřeba ji aktuálně zařídit kvalitní domov plný lásky a trpělivosti. Podmínkou adopce je, že musí odejít minimálně dvě holky společně. Naomi není určena na pekáč, ale na poklidný život, kde v klidu dožije. Člověku se odmění ještě kopicí vajíček!
Bohužel Naomi nikdy nepoznala krásy slepičího života jako popelení se, protažení křídel, slunění nebo čerstvou trávu. To vše proto, aby si lidé mohli koupit levná vejce. Pevně věříme, že se holkám podaří najít skvělý domov a že Vás třeba právě ony přimějou k zamyšlení, zda je nutné zneužívat němé tváře, když máme tolik alternativ pří výběru stravování.

12. 2. 2022 jsme odvezli z velkochovu pět slepiček ve špatném stavu.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram