Pan Chundelka

Informace – Pan Chundelka

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narození: 3. 4. 2023
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 19/23

Dne 9. 7. 2023 odjeli společně sourozenci Sia a Pan Chundelka do skvělého domova do bytu v obci Stříbřec, kde budou mít pro sebe moc milou a sympatickou paničku.

Pan Chundelka je jediné chundelaté dlouhosrsté koťátko ze čtyř sourozenců. Mamince se narodil jako poslední a dlouhou dobu byl nejmenší, pak ale všechny během jediného týdne předehnal a od té doby je to největší a zároveň nejodvážnější člen kotěcího gangu. První se s námi začal mazlit a spát nám v klíně, první se pustil do baštění kapsičky, první všechno prozkoumává, i nás jako první běží vítat. Kontakt s člověkem vyhledává, vrní, olizuje nás jak pejsek a taky rád (dost bolestivě :-D) šplhá po zádech až za krk. Jako všichni sourozenci, je i on jako zběsilá a neřízená střela, která když všechno prozkoumá, popostrčí pacičkou, na všechno vyskočí a všechno okouše, tak labužnicky usne v pelíšku nebo u nás na klíně. Za adopci s nějakým svým sourozencem by byl určitě štastný, sourozenecké kočkování i společné spinkání s bráškou nebo ségrou v objetí má nejraději, ale podmínkou adopce to není.
Pan Chundelka je čistotný veselý kotěcí raubíř, který bude připraven jít do nového domova začátkem července, až dovrší věku tří měsíců.

3. 4. 2023 se hluché kočičí mamince narodila u nás v depozitu čtyři koťátka. Majitel nebyl schopen se postarat, proto šli všichni k nám.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram