Rita

Informace – Rita

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaná
Narození: srpen 2019
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 121/19

Rituška je stále velmi plachá a v domově u svého "depostrejdy" se zabydlela natolik, že se rozhodl už ji dál nestresovat a ponechat ji v prostředí, na které je už zvyklá. 20.3.2020 byla tedy Rita oficiálně adoptována.

Rituška je nejméně přátelská kočička ze všech koťat, která jsme postupně přijímali ze Záblatí. Snaží se pouštět hrůzu a syčí, ale když ji vezme depoteta do náruče, tak se radostně rozvrní a moc si mazlení užívá. Rita bude potřebovat hodně času, aby si zvykla na nový domov, v depozitu se snaží být úplně nenápadná a hraje si na černý stín 🙂 . Již si zvykla na přítomnost psů, dětí a dalších koček, s ničím nemá problém. Je čistotná a v jídle nenáročná. Nový domov hledá buď v bytě a nebo v domku s bezpečným přístupem ven.

21. 12. 2019 jsme do depozita na Srubci přijali poslední dvě koťata ze Záblatí, jejich maminky jsou plaché, zůstanou tedy v lokalitě a jsou postupně kastrovány.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram