Sára

Informace – Sára

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaná, očkovaná
Narození: 2015
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 40/16

11. 4. 2020 konečně získala domov, snad už napořád... Bydlí nyní se svou novou paničkou v krásném bytě v centru Českého Krumlova.

Sára si prošla těžkým obdobím, kdy přišla o svou majitelku a ze stresu si přivodila závažný zánět močových cest. Další problém přišel ve chvíli, kdy jsme ji přesunuli do depozita a z důvodu dalšího stresu nám přestala jíst. Za tu dobu, co ji máme v péči, se již srovnala, uklidnila a je z ní dokonalá společnice - miluje lidi! Potřebovala by spíše klidnou domácnost bez malých dětí, ale jinak sama nechce být, byla by ideální k někomu, kdo je často doma. Je však potřeba, aby byli zájemci zkušenými kočkaři, protože Sárinka ve stresu reaguje agresivně (například při snaze umístit ji do přepravky). S tím je potřeba počítat a mít s ní trpělivost a pochopení pro situaci. Jinak je to velmi milá, mazlivá, společenská kočka, která si i velmi ráda hraje. Malý klidný pejsek jí nevadí, s ostatními kočičkami se již nesetkává a tak nevíme, co by se dělo, proto ji doporučujeme jako jedináčka.

19. 3. 2016 jsme převzali celkem 6 kočiček (4 holky a 2 kluky) od staršího pána z Mladé Vožice, který se o ně, vzhledem ke špatné sociální situaci, již nezvládal dále starat. Pán bohužel neměl finanční prostředky na veterinární péči a tak byly všechny kočičky zablešené, zasvrabené a hlavně nekastrované 🙁
27. 5. 2016 Silvinka odjela do nového domova v Českých Budějovicích, kde svou hravostí rozveselí starší paní, které její bývalá kočička už odešla za duhový most. Bude z ní opečovávaný jedináček s vlastním královstvím.
20. 8. 2019 se nám vrátila z adopce po úmrtí její majitelky.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram