Sněhulka

Informace – Sněhulka

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narození: 3. 4. 2023
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 21/23

19. 7. 2023 odjela Sněhulka do bytu v Třeboni, kde bude dělat společnost druhé kočičce a sympatickému mladému páru.

Sněhulka je taková malá sněhobílá kulička, která už jako prťavé koťatko energicky lítala sem a tam. Tedy byla to malá sněhova kulička, teď už je to dlouhá štíhlá nohatá šelmička. Je to taková nezávislá rebelka, která na první pohled moc kontakt s člověkem nepotřebuje, ale když už si jí "ulovíte" a začnete jí něžně mazlit, v náručí vydrží a mazlení si taky chvíli užívá. Stejně jako její maminka, je čistě bílá s krásnýma velkýma kukadlama, která se jí barví do zeleno-žluta. Narozdíl od své maminky a sestřičky není hluchá. Naopak slyší moc dobře a když se vyleká, mizí v úkrytu. Ani ona není vyjímka a kočkování se sourozenci jí baví nejvíc. Baští kapsičky a občas chroupne i granulku. I ona by v novém domově uvítala svého sourozence, ale podmínkou adopce to není.

3. 4. 2023 se hluché kočičí mamince narodila u nás v depozitu čtyři koťátka. Majitel nebyl schopen se postarat, proto šli všichni k nám.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram