Tygráček

Informace – Tygráček

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narození: 3. 4. 2023
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 20/23

29. 7. 2023 odjel Tygráček doplnit početnou kočičí smečku až do Kounic u Českého Brodu, kde bude jeho vrchním parťákem na kočičí skopičiny mladý kocourek.

Tygráček je prvorozený synek své kočičí maminky, za kterou vždycky pospíchá jako první, jakmile mamka zamňouká. Je to takový mamánek, který sice první za maminkou přiběhne, ale když se od ní vzdálí, je to stejně divoký průzkumník jako ostatní koťátka. Má krásně tygrovaný hebký kožíšek, atletickou postavu a jeho překrásnému pohledu žadný kočičí milovník neodolá. Sice za člověkem neběhá jako pejsek, ale když si ho vezmete do náruče a začnete ho mazlit, kontakt s člověkem si také užívá (samozřejmě jen po nezbytně nutnou dobu, jak už to tak u akčních koťátek bývá, prostě je stále něco lepšího na práci, než se nějak dlouze zdržovat v náručí. :-D). Moc rád dovádí se svým bráškou nebo sestřickami a když přijde únava, rád jim umeje čumáčky a ulehne co nejvíc namáčknutý k nim. I on by uvítal adopci s nějakým ze svých sourozenců.

3. 4. 2023 se hluché kočičí mamince narodila u nás v depozitu čtyři koťátka. Majitel nebyl schopen se postarat, proto šli všichni k nám.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram