Tygřinka

Informace – Tygřinka

Vlastnosti: kastrovaná
Narození: červenec 2021
Evidenční číslo: 27/21

Tygřinka je velice originální kočička jak svým zabarvením, tak i povahou. Tygřinku jsme přivezli v září z Nové pece, byla malinká a velice nemocná. Tygřinka se z nemoci víceméně zotavila, slabší rýma ji zřejmě bude provázet po zbytek života, ale nijak ji to v životě neomezuje. Další její originalitou je její chování, kočička si zvykla na život pouze v bytě, miluje společnost ostatních koček, se kterými si moc ráda hraje. Co ji ovšem absolutně nezajímá, je člověk, Tygřinka zůstává naprosto nekontaktní, před člověkem neutíká ani není nijak agresivní, ale pohladit se nenechá. Pro Tygřinku hledáme domácnost s dalšími kočičkami, kde na ni nebudou kladeny žádné nároky co se týče kontaktu s člověkem. Tygřinka je zvyklá na další kočky, větší přátelské pejsky a rozumné děti, které ji nechávají na pokoji. Tygřinka je absolutně čistotná, baští kapsičky i granulky.

12. 9. 2021 jsme přijali nemocné kotě z lokality plachých koček v Nové Peci. Plaché kočičky jsou již všechny vykastrovány a ponechány v lokalitě, kde je o ně velice dobře postaráno.


Máte zájem? Zavolejte nám :-)
Tel.: +420 603 758 565
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram