Tyra Banks

Informace – Tyra Banks

Kočka našla nový domov
Narození: cca 2020/2021
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 5/22

5. 3. 2022 odjely všechny slepičí holky (Linda, Heidi, Tyra, Naomi a Eva) do nového domova do Těšína, kde zaplní prázdnou zahradu po zemřelém pejskovi.

Tyra Banks je další slepičí modelka, která byla zachráněna před odvozem na jatka. Tyra se projevuje hodně inteligentně a rozumně. Nechá se lépe chytit a při prchání po zahradě se nezamotá do plotu, jako třeba místní pes 😀 Tyra vypadá, že ve velkochovu nestrávila tolik času jako ostatní slepičky, ale to se můžeme pouze domnívat. Celkově je v lepší kondici oproti zbylým přijatým holkám. Do adopce půjde minimálně s jednou další slepičkou a rozhodně není určena na pekáč, ale na poklidné dožití v kvalitních podmínkách, které si správná slepička zaslouží.
Doufáme, že příběhy holek osloví alespoň malou hrstku lidí, aby si uvědomili, že vejce z klecového chovu jsou naprostá zbytečnost, když za tím stojí tak obrovské utrpení tak úžasných zvířat, jako jsou právě slepičky.

12. 2. 2022 jsme odvezli z velkochovu pět slepiček ve špatném stavu.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram