Vojtěška

Informace – Vojtěška

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaná, očkovaná
Povaha: Přátelská
Narození: cca podzim 2019
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 88/20

1. 4. 2021 se po téměř roce u nás na naprosto úžasnou a nádhernou Vojtěšku usmálo konečně štěstí v podobě milé rodiny! Vojtínka se tak s nimi odstěhovala do Trhových Svinů do velikého domu se zajištěnou zahradou.

Vojtěška je neskutečně milá a mazlivá kočička! Je však velmi temperamentní a společenská, ráda si hraje a dožaduje se pozornosti od člověka. Její velikou neřestí je, že žádná výška pro ní není dost vysoká (všude vyleze) a nejoblíbenější činností je vyšplouchat veškerou vodu z misky na pití...
Vůči dalším kočičkám se velmi vymezovala, a tak si užívá privilegií depozita pouze pro sebe, možná by si časem na jinou hodnou kočičku/kocourka zvykla, ale prozatím ji doporučujeme spíše jako jedináčka. Vojtěška může jít bydlet jak do bytu (sítě v oknech nutné!), ale spíše do domku se zabezpečenou zahradou nebo v klidné lokalitě, kde by dostatečně vyřádila. Je čistotná, v jídle upřednostňuje granulky a masové kapsičky. Není moc vhodná k malým dětem, protože když se jí něco nelíbí, umí se ohnat.

5. 5. 2020 jsme narychlo přijali březí mlaďounkou kočičku Vojtěšku, která se delší dobu potulovala po Hracholuskách a hledala útočiště pro svůj nadcházející porod. Její ubytování přišlo v pravý čas, protože jen pár hodin na to porodila 5 koťátek. Vojtěška byla zablešená, masivně začervená a měla svrab v uších..


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram