Želvuška

Informace – Želvuška

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaná, očkovaná
Narození: duben 2020
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 85/20

17. 10. 2020 odjela Želvuška bydlet do Netolic.

Želvuška je sestřička Slepušky a byla nalezena ve stodole na seně, zatímco její mamka se sestrou žili uvnitř v bytě. Pravděpodobně si ji tam odnesla jiná kočka z této zakočkované domácnosti. Želvuška měla oči zasažené jen trochu a během pár dní se je podařilo vyléčit. Následkem zřejmě pádu z výšky má poškozenou motoriku zadních končetin, vypadá jakoby jí občas zadní nožky neposlouchaly, tento stav trvá již několik měsíců bez známek zlepšení, tudíž lze předpokládat, že tento "hendikep" již Želvušce zůstane navždy. Želvušce ovšem toto omezení vůbec v ničem nebrání, je aktivní, velmi hravá, mazlívá, čistotná a miluje společnost dalších koček. Nový domov hledáme pouze v bytě a pouze do společnosti další kočky. Želvuška je zvyklá na děti a psy.

14. 5. 2020 jsme do depozita přijali první nášup koček od sociálně slabé rodiny z Kaplicka. Želvuška měla slabý zánět v očích a byla plná parazitů.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram