Zrzík

Informace – Zrzík

Kočka našla nový domov
Vlastnosti: kastrovaný
Narození: asi 2010
Status: 
Depozitum:  
Evidenční číslo: 21/20

24. 4. 2020 odjel Zrzík s fajn rodinkou do Tábora, bude bydlet v bytě.

Zrzík je nádherný mohutný kocour v těch nejlepších letech. Je megamazel, který začíná vrnět, jakmile uvidí svého člověka. Kocourek je čistotný a dosti klidný a rozvážný, baští pouze granulky a zdá se býti naprosto zdráv. Společnost ostatních koček nevyhledává, naopak je velmi spokojený jako jedináček. Svůj předchozí život strávil v domečku, kde měl možnost vycházet na zahrádku, nicméně, většinou se raději držel uvnitř a polehával v teple. Zrzík je už starší kocourek, život jen v bytě mu nedělá sebemenší problémy, proto hledáme nový domov v bytě a Zrzík by byl nejraději jediným kočičákem v domácnosti. Kocourek je zvyklý na přítomnost hodných dětí, psů a dalších koček.
20. 3. 2020 jsme do depozita přijali dvojici kocourů po zemřelé majitelce, příbuzným nebyl další osud kocourů lhostejný a intenzivně hledali možnosti, jak jim najít nový domov, neboť sami mají již několik vlastních koček, a tak se oba kluci dostali k nám do depozita.


linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram