Aktuality

MOMENTÁLNĚ MÁME K ADOPCI 29 KOČIČEK A DALŠÍ KOČIČKY JSOU V KARANTÉNĚ.

10. 7. - vydaná Kamča

6. 7. - nová Čečetka, Norbík, Nora, Nosík a Nikola, vydaná Slepuška

2. 7. - vydaná Ida

29. 6. - nové Ida a Ifa

28. 6. - nový kocourek v externích

22. 6. - vydaná Julina

20. 6. - noví Vojtěška, Mařinka, Barvínej, Kociánek, Jetýlek a Šťovítek

19. 6. - vydaní Stračena a Tulík, nové kočičky v externích

31. 5. - vydaná Helča

27. 5. - vydaná Gábinka

26. 5. - noví Číčánek, Syčka, Julina, Slepuška, Želvuška, Kamča a Fiolka

14. 5. - noví Stračena, Helča, Bobík, nový kocourek v externích

12. 5. - vydaný Drobek

4. 5. - nový Větvík

3. 5. - nový Ondra, Magdalenka, Bohdanka a Kryšpín

Kontakt

Martina Pohorská
tel: 721 878 458
e-mail: kockycb@seznam.cz
e-mail pro vystavení dar. smlouvy: kockycb@seznam.cz

Počítadlo

TOPlist

brit banner 1

 

evidenční číslo 100/20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: 23. 5. 2020
Nikola je posledním ze čtyř koťat, která se narodila plaché kočičce Kamče. Nikola je také hravý blázínek, kterého je všude plno.  Nikola  je čistotný, baští konzervy i granulky, zvyklý na malé děti, další kočky a velké psy. Do nového domova půjde Nikola řádně vymazlený, odčervený a očkovaný. Nový domov hledáme pouze v bytě, jelikož se narodil doma a venku nikdy nebyl. K adopci cca na začátku srpna.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum  České Budějovice - Suché Vrbné)

 

evidenční číslo 98/20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: 23. 5. 2020
Nosík je dalším ze čtyř koťat, která se narodila plaché kočičce Kamče. Nosík je hravý neposeda a mazlení ho zatím moc nebaví.  Norbík je čistotný, baští konzervy i granulky, zvyklý na malé děti, další kočky a velké psy. Do nového domova půjde Nosík řádně vymazlený, odčervený a očkovaný. Nový domov hledáme pouze v bytě, jelikož se narodil doma a venku nikdy nebyl. K adopci cca na začátku srpna.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum  České Budějovice - Suché Vrbné)

evidenční číslo 97/20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: 23. 5. 2020
Nora je jediná holčička z vrhu Kamčiných koťátek. Nora je zprvu opatrná, ale jakmile zjistí, že je v bezpečí a je otevřený prostor ke správnému kočičímu hraní, okamžitě začne řádit se sourozenci. Nora je čistotná, baští konzervy i granulky, zvyklá na malé děti, další kočky a velké psy. Do nového domova půjde Nora řádně vymazlená, odčervená a očkovaná. Nový domov hledáme pouze v bytě, jelikož se narodila doma a venku nikdy nebyla. K adopci cca na začátku srpna.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum  České Budějovice - Suché Vrbné)

 

evidenční číslo 96/20; PODMÍNKOU ADOPCE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozen: 23. 5. 2020
Norbík je prvním ze čtyř koťat, která se narodila plaché kočičce Kamče. Norbík je správné třeštiprdlo a je ho všude plno. Ze všech svých sourozenců je nejhlasitější, nejodvážnější a největší mazel. Norbík je čistotný, baští konzervy i granulky, zvyklý na malé děti, další kočky a velké psy. Do nového domova půjde Norbík řádně vymazlený, odčervený a očkovaný. Nový domov hledáme pouze v bytě, jelikož se narodil doma a venku nikdy nebyl. K adopci cca na začátku srpna.
Kontakt pro zájemce - 603 758 565 (depozitum  České Budějovice - Suché Vrbné)

 

V LÉČENÍ
evidenční číslo 99/20; PODMÍNKOU ADOPCE JE KASTRACE V BUDOUCNU!
Narozena: duben 2020
Čečetka má handicap v podobě narušené motoriky a vidění, což znamená, že je nestabilní v chůzi, často padá a naráží do předmětů, občas je trochu dezorientovaná. Již jsme takovou kočičku měli a vlastně v depozitu stále je - zůstala totiž natrvalo jako domácí kočička  Víme tedy dobře, jak s takovou kočičkou zacházet, co potřebuje a co nás případně čeká za zdravotní komplikace. Noví majitelé by ideálně měli mít s takovým typem postižení zkušenost a mít tomu patřičně uzpůsobený byt; Čečetka není rozhodně vhodná na ven a podmínkou jsou zajištěná okna/balkon stabilní sítí!
Čečetka je velmi velmi energické zvířátko, celý den jen někoho loví, zlobí a kouše  Z toho časem trochu vyroste, ale ze zkušeností víme, že je to problém pro druhé kočičky, které tím dost štve a nikdo její povahu nechápe - Čečetka si z toho naštěstí vůbec nic nedělá a vše bere jako hru  
Kontakt pro zájemce - 777 148 532 (depozitum Č. Budějovice - Fr. Šrámka)

Go to Top